Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek is olyan más a...

Szerintetek is olyan más a karácsony mint az előző években?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam hogy nincs semmi hangulat mint az eddigi években és én is így érzem.

2016. dec. 24. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A hangulatot te teremted meg. Én minden évben megteremtem, így ugyanolyan karácsonyi hangulatom van mindig. Idén történt egy nagyon jó dolog, így még varázslatosabbnak érzem a karácsonyt, s már alig várom az ünnepi vacsorát a férjemmel kettesben, az ajándékozást, a meghitt összebújást, kandalló melletti tojáslikőrözédt, karácsonyi filmnézést. Lehet ez azért van, mert nem sokszor van alkalmunk békében, nyugiban kettesben lenni, úgyhogy nagyon nagyon várom már :)
2016. dec. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) És Kellemes karácsonyt kívánok:)

Nekem idén elég sok stresszes dolog volt az évemben és kellemetlen dolog ezért kicsit kedvetlen vagyok

2016. dec. 24. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Oh hagyjuk már, tipikus proliünnep, amikor még a legszegényebb is egy vagyont ad ki, hogy januárban majd sírhasson a kiadások miatt. Felesleges képmutatás, semmi gond nincs, ha nincs "karácsonyi" hangulatod. Sokak számár az a nap ugyanolyan mint a többi.. csak sajnos minden be van zárva, és alig lehet valahova menni.
2016. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyerekként még volt számomra valami varázsa, de mára már sajnos teljesen kiveszett belőlem. Közömbös vagyok ezzel kapcsolatban. Van, eltelik, kész.
2016. dec. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A karácsony a szeretetről, az emberi kapcsolatokról szól. Nem az ajándékokról, meg a hűhóról. Rokonok, barátok összegyűlnek, eltöltenek hosszú órákat együtt, várják a rég nem látott rokonokat, akik nem tehetik meg, hogy havonta feljárjanak vidékről, vagy lejöjjenek a fővárosból, stb.


Ha valaki unja magát karácsonykor, szomorú, boldogtalan, az sajnos az év többi napján is ilyen. Nem a karácsonytól lesz valaki depis, vagy kari ellenes, hanem amúgy is ilyen, csak a karácsony kihozza belőle ezt.


Mára már átértékelődött a karácsony, ez tény, de attól még nem felesleges ünnep, vagy proli ünnep meg ilyenek, csupán az a generáció, aki még a tényleges karácsonyt élte meg, az már megöregedett, elhunyt.

2016. dec. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!