Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti szomorúak vagytok, hogy...

Ti szomorúak vagytok, hogy vége a karácsonynak?

Figyelt kérdés
Én minden évben szomorú vagyok, de most különösen, ugyanis nem úgy sült el ahogy a többi karácsony. Nálunk úgy telik a karácsony, hogy 25-én jönnek a keresztapukámék, mamámék, tesómék, és itt alszanak, de sajnos ez most nem így volt, ugyanis csak a tesómék aludtak itt, és elvesztette az egész varázsát az hogy nem alszanak nálunk, mert 1 évbe 1x van ilyen alkalom, az is karácsonykor, mert a keresztapukámék Pesten laknak, mi pedig egy kis faluban. A szilvesztert is szeretem de nem annyira mint a karácsonyt, mert a keresztapukámékat és a nagyobbik tesómat egy évbe 4x látom maximum a karácsonnyal együtt. Ti hogy vagytok ezzel?

2016. dec. 26. 23:55
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
én csak a körülmények miatt vagyok szomorú, hogy igy telt el a karácsony...
2016. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, húgommal végig diabloztuk a 2 napot, jöhet az uj season, mi pedig abba hagyjuk a lazsalast es tanulunk holnaptól. A többi része olyan volt, mint mindigmaskor, nincs okom szomorkodni, de nálunk az emelkedett hangulat sem jellemző igy nincs varázs ami elillanjon...
2016. dec. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

22-én dolgoztam utoljára, és csak január 2-án megyek újra. Még nem vagyok szomorú, imádom az itthon töltött időszakot. Karácsonykor a családdal voltam végig, végre aludtam egy nagyot, ki tudtam tisztességesen takarítani a lakást, fent lehetek hajnalig a kedvenc könyvemmel, ha úgy akarom.


Rettentő nagy szabadság, és ezt nagyon fogom sajnálni, ha véget ér. Most még boldogság van :)

2016. dec. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Bennem inkább kifejezetten nagy ürességérzet van. Nem a karácsony miatt elsősorban, hanem annak a gondolatától, hogy már csak pár nap, és lezárul ez az év is. Annyira gyorsan telik az idő, olyan az egész, mint egy mókuskerék. Eddig egy szilveszterem sem telt bánkódással, mindig a következő év gondolata foglalkoztatott, meg a terveim a jövőre nézve, de most mintha megváltozott volna valami. Valamiért ilyen búskomorság jött rám, nem mintha olyan jó lett volna a 2016-os évem..de most tartok attól, hogy mi lesz jövőre, mi lesz ezután.
2016. dec. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
En nem bankodom miatta, mert ami jott elmult es ami lesz jonni fog. Persze, konnyu mondani... En is szomorkodom sokszor, de a lenyeg, h a jelennek éljünk. Rossz dolog, ha benne ragadunk a multban. Rendben, most ebben a témában annyira nem hangsulyos, de a későbbiekben szerintem fontos. Sajnalom, hogy kevesebb időt tölthetsz keresztapuddal es az idősebbik testvereddel. Raadasul tenyleg nagy kincs, hogy karácsonykor egyutt lehettek, es meg nagyobb hogy te ezt ertekeled. Gondolj arra, hogy lehet hogy iden nem jott ossze, de jovore, ha akkor sem lesz biztos hogy nálatok tölti a rokonság a 25-ei napot, próbáld meg megszervezni es segiteni a tobbiek munkáját. Boldog karácsonyt es remelem hogy a következő évben kellemesebb unnepekben lesz reszed! :)
2016. dec. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
49%
Deh vagyok orulok h jon a kovetkezo ev amiben minden elcsepeltebb lesz mint azelott ... nemszeretem a karacsonyt sem a telet
2016. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még tart a karácsony, nekünk mindig zsúfolt. Mert ugye 24 csak a családé, 25, 26 reggeltöl estig latogatóban vagyunk több helyen, ma, holnap, holnapután hozzánk jönnek vendégek. Most egy kicsit szomorú vagyok, mert a férjem dolgozik, így ez lett volna az első olyan karácsonyo nap, amikor reggel kicsit lustálkodhattunk volna a karácsonyi hangulatú szobában, délután meg együtt készülődhetnénk.
2016. dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
En is imadom amikor az egesz csaladnitt alszik ilyenkor, es megertelek hogy ez most hianyzott. De ha meg is valtoznak a dolgok es nem ter vissza az ami jo volt es elmult, tudni kell meglatni ujabb oromoket. ;) fel a fejjel. Lesz meg sok olyan oromteli karacsonyod amit meg meg sem eltel de nagyon boldog leszel! ;)
2016. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szomorú..max annyiban más ez a karácsony meg az utána a többi,hogy ősszel meghalt a mamám,akinél 25.-én szoktunk összegyűlni..így mamám helyett temetőbe mentünk először majd kereszt szüleimhez unokatesóimhoz.

De amúgy számomra ugyan olyan nap volt mint a többi,mert mi nem csak karácsonykor jövünk össze

2016. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

Igen, mert nagyon hamar végetért...

fel se eszméltem már eljött a szenteste, mostmeg vége!

hamar jött-ment :(

de azért jó volt :)))

23 l

2016. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!