Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Remek kis karácsonyi filmek?

Remek kis karácsonyi filmek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Én már ilyenkor szeretem beszerezni ezeket a filmeket, hogy decemberbe a családommal végig nézzük mindet. :) Szerintem nagyon jó ilyenkor a hangulat. De már rengeteget láttunk... Nem tudom milyen karácsonyi, vagy télapós filmek vannak még. :D Mondanátok nekem esetleg párat? :)

Lehet régi, új, teljesen mindegy!!! :)

Nagyon szépen köszönöm!



2017. júl. 19. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Karácsonykor MINDENKI a Reszkessetek betörőket nézi. Az egész saga-t elölről hátra, aztán meg visszafele, utána meg a család eljátsza a nem létező részeket színpadi darabként a nappaliban.


Jó, nem mindenki, mert vannak akik eleve utálták a szutykos amerikai mocskot, amit megint egy idióta kölyökkel akarnak eladni, meg vannak, akik szerették, de már hányingerük van attól, hogy a Retekklub minden évben ezt adja, és ezt kell nézni, és a csapból is ez folyik, mert mindenhol ez a szenteste estei(!!!szóismétlés!!!) családi program. Ilyen vagyok én is.


Vannak filmek viszont, amiket nem lehet megunni. Olyan időtálló klasszikusok, amelyeknek évek múlva is élvezed minden percét, mert átérzed a drámát, meghajolsz egyedi ötletei előtt, mikor már kívülről tudod a szövegkönyvét, akkor is nevetsz a poénjain... vagy csak mert szimplán jó.


Na, most ezen filmek halmazának metszete a karácsonyi filmek bugyráéval mindössze két elemet tartalmaz, és ez a Die Hard első két része. (Amúgy a harmadik a legjobb, csak az nem karácsonykor játszódik, tehát most irreleváns.)

2017. júl. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Káosz karácsonyra
2017. júl. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Saroküzlet

Találkozunk St. Louis-ban

Az élet csodaszép

Legénylakás

Drágán add az életed

Reszkessetek betörők

Igazából szerelem

2017. júl. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Úristen!!!

Végre egy ember, aki tudja hogy kell eltölteni értelmesen a Karácsonyt és nem hőbörög, hogy mekkora álszent baromság az egész és mindenki hülye, aki jól érzi magát!!!


Kérdésre válaszolva:

Polar expressz

Nekem ez a favorit.

2017. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony a kastélyban

A karácsonyi cipő (ez szomorú film)

Kiskarácsony mindenáron

Krampusz

Eloise at the plaza (van magyarul csak nem ugrik be a címe, de ez alapján megtalálható)

2017. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Telapu

Holiday

2017. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Télapu, Polar Express.
2017. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Túlélni a Karácsonyt
2017. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Grinch:) Mindig azt néztem mikor kicsi voltam :D
2017. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Karácsonyi ének 1999-es film változata vagy a későbbi animációs változata
2017. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!