Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mitől múlhatott el? (Többi...

Mitől múlhatott el? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok,azt kell rólam tudni,hogy ,,karácsonymániás" vagyok :D

Ezt úgy kell érteni,hogy karácsonyi filmeket,videókat nézek,és karácsonyi zenét hallgatok.Viszont ma egyáltalán nem érzem a karácsonyi ,,feelinget".. :D

Mitől lehet ez?

Vissza fog jönni karácsonyra?



2017. szept. 9. 14:19
 1/4 KulGery válasza:
100%

Bocsi, 14 (16) órája nincs karácsonyi feelinged, és azt hiszed örökre elment?

Nem tudom, hány éves vagy, de lehet hogy egyszerűen kinőtted? (én van amit 30as fejjel npttem ki...)

2017. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KulGery válasza:
Ja, a lényeg. Ha kinőtted kicsi, de megvan az esélye, hogy nem jön vissza karácsonykor.
2017. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy közeledik,hűl az idő,boltokba is megjelenik vissza fog jönni
2017. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Velem is volt olyan tavaly, hogy olyan "megunt" lett. Semmi érdekes nem volt abban, hogy október közepén várom a karácsonyt, addig meg augusztustól kezdődően vártam. Talán tarts egy kis szünetet, és nemsoká megint visszatérhetsz ehhez a "feelinghez". :) Segíteni fog.;)
2017. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!