Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen karácsonyi ajándékot...

CSILLÁMNÓRI kérdése:

Milyen karácsonyi ajándékot készítsek a családtagoknak?

Figyelt kérdés

mminden karácsonra készítek családtagjaimnak valamilyen ajándékot. az előző években csináltam keresztszemes technikával könyvjelzőt, üvegfestékkel mindenki személyéhez mérten valamilyen figurát festettem egy pohárra, bögrére porcelán festékkel írtam valamilyen feliratot. De erre évre nincs ötletem, valami olyat szeretnék ami hasznos is és nem csak a polcon porosodik.

ha van valamilyen ötletetek örömmel várom :)



2017. szept. 23. 14:24
 1/4 anonim válasza:

Nem tudom. :D


De nekem bevállt praktikáim a hiány tárgyak vétele/készítése. (nem nagy értékekre tessen gondolni)

Nincs anyukádnak kar órája?

Vegyél 3.000-4.000 Forintért már kapsz egész jót.

2017. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
63%

Horgolj/köss sálat, abból a méretet nem nagyon lehet elrontani.

Vagy, csinálj faliórát. Magát az óraszerkezett lehet külön kapni, és egy fa lapra pedig mondjuk képet tudsz decopázsolni.

Vagy mondjuk falinaptár. Tavaly csináltam ilyet. Mindegyik hónaphoz festettem egy kèpet, és nagyjából ennyi is volt.


Majd, ha még eszembe jut valami, írok még.

2017. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hmmm, ez jó ötlet!
2017. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kaspó készítés, üvegmécses készítés, asztali dísz, ajtódísz készítés tobozból, magokból, szalagból.
2017. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!