Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen karácsonyi ajánándékot...

Milyen karácsonyi ajánándékot vegyek a legjobb barátnőimnek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy még kicsit korán van a karácsonyi ajándékokhoz,de időben be szeretném szerezni.Az egyik barátnőm nagyon szeret rajzolni/festeni,szereti a Diy dolgokat,meg ilyesmi.A másik barátnőm a lovakat szereti nagyon.Inkább saját kézzel szeretnék ajándékot csinálni nekik,például gondoltam kézzel készített gyertyára,de az nem olyan személyes.Ötletek? :)

2017. szept. 24. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit szólsz egységes karkötőkhöz? :)

Tehetsz rá medálokat, akár lovasakat, bármilyet.

Ez nyakláncban is teljesen jó.

Ha személyesebbet akarsz, akkor készíts egy párnát, amire textilből egy lovat vágtál ki és rávarrtad.

Ha lovagol, akkor vehetsz neki sisakot, esetleg a lovának valamilyen eszközt, finomságot stb.

Macit is varrhatsz, vannak Youtube-on olyan ötletek, ahol egy zokniból könnyen elkészíthetsz sokféle plüssállatot.

2017. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátság karkötő?
2017. szept. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Barátságkarkötőnk már van :) köszönöm a válaszokat.
2017. szept. 25. 06:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én karácsonyi díszt adnék mindenkinek. Ez lenne benne az egységes. Aztán azon belül lehet személyre szabott. Szerintem nagyon jópofa karácsonyfadíszek vannak mostanában. Bármilyet be lehet szerezni. Biztosan van lovas, vagy akár ló formájú is. Aki szeret kreatívkodni, annak pedig olyan gömböt adnék pl. amibe saját maga tehet bele képet.

E mellé még mehet valami csoki vagy szaloncukor.

Én csinálnék egy-egy kis csomagot, benne a dísz, különböző szaloncukrok, bon-bonok. Beletenném egy szép kis zacskóba és átkötném egy szép szalaggal.

2017. szept. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Széklettartályt, amiben a székleted van.Hazudd azt, hogy drága belga csoki:)
2017. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!