Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki mikor díszíti fel a szobájá...

Ki mikor díszíti fel a szobáját, /lakását Karácsonyra és mikor? :D

Figyelt kérdés

Hali😄

Szerintetek úgy november közepe túl korai lenne a szobám kidíszítéséhez? Bàr igazából akkor díszítem amikor akarom, november közepe vagy egy picivel utána gondoltam feldíszíteni a szobámat, mindig akkor szoktam. De végülis én arra vagyok kíváncsi hogy ki mikor, mikkel dekorálja és díszíti a szobáját vagy a házát Karácsonyra😃

És mielőtt kezdődne hogy még korán van a Karácsonyi készülődéshez, tudom, és még nem dekorálok de már nagy lázban vagyok október közepén😅

A házat a szüleimmel mindig december elején szoktuk de a szobámat mindig kidekorálom előtte. És mindig nagyon tetszik a szüleimnek mert minden évben más ötleteket valósítok meg😁 Írhattok pár ötletet, hogy milyen jó szobadekorációs ötleteitek vannak, vagy ki hogyan díszíti a lakást😆

a korom az nem fontos de azért még

14/l😂😂



2017. okt. 10. 19:14
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
72%
Én a szobám nem díszítem a karácsonyfát pedig mindig 24.-én szoktuk.
2017. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Régebben én december első hétvégéjén csináltam de idővel rájöttem főleg ahogyan egyre idősebb lettem hogy mire eljön a karácsony már el is viszi a hangulatomat az egésztől. A szüleimmel a házat karácsony előtti napokban díszítettük, mert úgy láttuk értelmét hogy letudtuk a nagytakarítást, és utána akkor mehetett a díszítés. Már jó 4 éve én főleg mióta felköltöztem az emeleti lakásba ami csak az enyém azt mindig karácsony előtt egy héttel kezdem el díszíteni, meg akkor egy füst alatt feldíszítem a saját kis karácsonyfámat, mert a nagy fát azt mindig december 23-án estefelé díszítjük lent a szüleimnél, mert 24-én már kora reggel nekiállunk sütni, főzni, a süteményeket én szoktam fent nálam megsütni arra el is megy az egész délelőtt, akkor már nincs idő se fát díszíteni, se egyéb ilyenekkel foglalkozni. Amikor jönnek a vendégek akkor én már az alsó lakásba vagyok és az evésen meg ajándékosztáson kívül semmit nem csinálok igazán, hanem beszélgetünk, játszunk a gyerekekkel.
2017. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Rám most jött ez a "dekoráljuk ki a szobánkat, az olyan jó" láz. :DD


A minap pont ezen gondolkodtam, hogy karácsony, de jó lesz, viszont előtte még ott van a mindenszentek (Halloween) és először azt kéne összeállítanom.

Tehát októberben halottaknapja, november közepéig, utána pedig a karácsonyi dekorációk feltételét terveztem. :DD


15/L

2017. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
December közepén csinálok egy kis hangulatot.
2017. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
Dec.24. Legkorábban dec.23. Ha korábban csinálom, akkor karácsonyra elveszik a hangulat. Már az irritál, hogy a boltokban már ősz végén úgy tesznek, mintha nem érnénk meg a dec.25-ét.
2017. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%

Az elmúlt években szerintem karácsony után jött össze a dolog, engem nem érdekelnek a konkrét dátumok :D A szobámat nem dekorálom, fa nincs, de 1-2 ág azért igen (huhh de nem jó, egyszer veszek egy picike műfenyőt. 3 hatalmas fenyő van az ablakom előtt, úgyhogy rendes fa is lesz, de csak úgy simán).

Karácsonyi rádiókat viszont hónapokon át hallgatok ilyenkor, csak egyre nehezebb a 3-4 tipikus dalt kikerülni, ami egyre jobban kezd idegesíteni... Azért a rock és metál karácsonyi rádióadókkal sokáig elvagyok.


Én még vénasszonyok nyaralok, a karácsony ilyenkor eszembe se jut. Azért hamarosan elkezdek mézes sütiket gyártani, nem árt belejönni, akkora nagy tapasztalatom még nincs benne (bár mindig sikerül) s mindig el szeretném érni az Igazán Gyönyörű Mézessütik gyártását. Csinosak meg minden, de azért lehetne fokozni, rengeteg képet gyűjtöttem netről, én is olyan szépeket akarok egyszer :D


Lakberendezésben nem sok megy, csak 1-2 karácsonyi terítő és természetes anyagokból (konyhai alkatrészek, fűszerek, toboz és effélék) készült adventi tál (mert koszorúnak nem koszorú). De ez utóbbit is mézessütiből kéne csinálni idén, annyira jól néznek ki... Vagy akár sótésztából, illetve nem teljesen abból, hanem ami szebb, de ugyanúgy egyszerű anyagból van, akad pár verzió...


Van 1-2 dekoráció, ami egész évben kint van, apró tárgyak, amit az ovisok csináltak (fel szoktunk lépni a kórussal ott, nagy élmény) és egy girland a csilláron.

2017. okt. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! 😊
2017. okt. 11. 05:54
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
Én december elején fogom, még Mikulás előtt.
2017. okt. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Én dec 24.-én fogom. Advent kezdetével kiteszem a koszorút, meg az ilyen apróbb, mikulásos diszeket, de a nagy karacsonyi dekoraciót csak 24.-én délelőtt teszem ki. Ahogy a többiek is írták, karácsonyig megunnám, ha hamarabb tenném ki.
2017. okt. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

Legkorábban Dec 23.

Korábban időm és kedvem sincs rá.

2017. okt. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!