Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Dekorációs tippek karácsonyra?

Dekorációs tippek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Hamarosan itt a karácsony,és még mindig nem tudom,hogy mivel dekoráljuk ki a lakást.

Szeretem előre megtervezni a dolgokat.

Az ételeket/sütiket elterveztem,viszont a lakás díszítésével minden évben gondban vagyok :D

Tudnátok nekem karácsonyi dekorációs tippeket adni?

A válaszokat nagyon szépen megköszönném!!! :)


És már csak 64 nap van hátra😊😊



2017. okt. 21. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Na, most jól kétségbe ejtettél.

Mondjuk én még halloween lázban égek, majd két hét múlva jön a karácsonyi díszítés, de nagyon fogy az idő... :)


Nézelődj pinteresten, baromi jó ötletek vannak, én mindig onnan inspirálódom.

2017. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekünk pici a lakásunk, ezért àltalában csak a nappalit dekorálom, de ott a karnist szoktam körbetekerni műfenyővel, úgy, hogy ki se látszon. Arra tekerek égősort, általàban kettőt, amik lelógnak az erkélyajtó és az ablak mellett is. A karnisra pluszban egyedi díszeket szoktam fellógatni, mindig olyat ami csillog. A gömböket pedig különböző méretű cérnára fűzöm fel, így kicsit össze-vissza hatása van, de mégis szép. :) remélem érthető voltam így. Ha nem, nézegess karácsonyi képeket Strassbourgról, ott rengeteg ötletet lehet találni! (Onnan szedtem ezt én is)
2017. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi angyalhajat szoktunk lelógatni a bútorokról

Meg karácsonyi 'griland'dot szoktunk végig vezetni a bútorokon (szekrèny polc)

ajtóra angyalkát, rénszarvast, mikulást koszorút (mi papír lapos karácsonyfát teszünk a szobaajtókra csengővel)

hógömb gyertyatartó vagy valami kis dísz az asztalra

befőttesüvegből lehet gyertyatartót csinálni, én üvegfestékkel és szallaggal szoktam dekorálni

mosolygó mintás labdára ha kedved tartja tehetsz mikulássapkát és ott fog mosolyogni

égősor az igazi ;D rózsaszín kék zöld piros stb :)

2017. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az égősorok mindenhol jól mutatnak!
2017. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És szerintetek az milyen ötlet,hogy a szobámba a függöny álványon végigvezetem az égősorokat+a polcomon.Aztán elhelyezek: fenyő,szegfűszeg illatú gyertyákat a lakás részeiben.lED fényeket tekerek az ajtókra,és az ágyam mellé.Az ablakokra pedig Hó sprayt fújok hópihés mintában? :)

Vagy változtassak rajta? :)

2017. okt. 24. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!