Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kértek karácsonyra,...

Mit kértek karácsonyra, milyen dekorációs ötletetek van egy kis hálószobához?

Figyelt kérdés

#karácsony #DancsóPetiágya
2017. okt. 22. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En a halot nem dekoralnam, maximum az agy fole rakott egosorral, vagy ablakba akaszthato vilagitos disszel. A nappalit, folyosot szoktam dekoralni, ajtokra akaszthato diszekkel , polcokra tett gyertyatartokkal, ilyesmi. Semmit nem kerek.
2017. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hálóba én sem tennék semmit. Ajtóra szoktam, konyhaasztalra az adventi koszorút, meg a nappalit, ahol a fa van. Ablak köré szoktam égősort tenni, meg gömböket felakasztani, karácsonyi dísztárgyakat kitenni. Nem kérek semmit, idén meg is beszéltük, hogy csak a gyerekeknek veszünk valamit. Mindenünk meg van, semmi szükség plusz dolgokra.
2017. okt. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hálóba csak egy-egy pici elemmel működő led égősort teszek ki, az éjjeli lámpára. Kis hangulat világítás.

A bejárati ajtót, az étkezőt és a nappalit szoktam díszíteni,egy-két égősort, fenyőfaágakat, arazsmanokat szoktam kitenni. Minden ablakra készítek valamilyen karácsonyi hangulatú képet, régebben műhóval vagy jégvirág spray segítségével,de tavaly csak papírból vágtam ki és ezt ragasztottak fel.

Már évek óta nincs ajándékozás a családban, csak a gyerekek kapnak, de én minden évben készítek valami gasztro ajándékot is a nagyoknak. Ebben az évben biztosan lesz Thai chili szósz, és kókusz likőr...meg süti befőtt.

Advent második vasárnapjára sütöm meg a mézeskalácsot, és az unokákkal feldíszítjük. Ebből is kerül ide-oda díszítés és finom illata bejárja az egész házat.

2017. okt. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!