Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándékötletek...

Sorryhungary kérdése:

Karácsonyi ajándékötletek páromnak?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy még kicsit korai de ötletem sincs. Tavaly karácsonyra készítettem neki bögrét, szőnyeget stb. Olyat szeretnék adni amit csak tőlem kaphat vagy amit magának nem venne meg. 27 éves nő és másfél éve vagyunk együtt.

2017. okt. 27. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hmmm olyat nem tudok amit csak Tőled kaphatna meg, de leírom én minek örülnék, korban közel azonosak vagyunk.

1. egy nagyon szép ajándékdoboz, színes cetlikkel tele, amelyekre leírod miért szereted, mit szeretsz benne+a dobozba nagyon finom/különleges csokikákat bon-bonokat tennél darabonként csomagolva

2. a kedvenc ruhaboltjába vásárlási utalvány

3. fotókönyv a közös képeitekkel

4. valamilyen ékszer

5. wellness hétvége esetleg azt hiszem Fedobox a neve ott pl. lehet portréfotózást választani+ehhez kisminkelik, megcsinálják a haját

6. sétarepülés/hőlégballonozás (persze nem karácsonykor)

7. kedvenc csokim (Stühmer, Díva, egyéb különlegesség)

Hirtelen ennyi jutott az eszembe :) bocsi ha hülyeségek

2017. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Az ajándékdoboz tetszik csak nem igazán tudom elképzelni hogy ennek hogy kellene kinéznie.
2017. okt. 29. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!