Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem hagyományos ajándék ötlet...

Nem hagyományos ajándék ötlet párotoknak karácsonyra? Pasik ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés
tudom, tudom, rengeteg ilyen kérdés van már. De már annyi mindent ajándékoztunk egymásnak , hogy most kifogytam az ötletekből. Fegyverlövészet, könyv,ruhanemű, minden ami sport témában szóba jöhet, gamer cuccokat is vettem.stb. Valakinek esetleg valami jó ötlet? Fényképes párna, vagy ilyesmit nem szeretnék. Köszönöm

2017. okt. 29. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam egyszer egy íjat. Nagyon szeretem. Van sok íjkészítő magyarországon, aki a pasid "méretére" (erő, karhossz) készít gyönyörű íjakat.

Most vettem magamnak egy Imalent DT70 elemlámpát. HA kaptam volna valakitől korábban hasonlót nagyon örültem volna neki. Ez a lámpa erősebb, mint az összes izzótok otthon együtt.

Vagy készíttethetsz valami könyvet a közös élményeitekből. Vannak a neten könyvkészítő cégek. Nem a fotókönyvkészítőkre gondoltam hanem más stílusúakra, de fotókönyv sem feltétlen rossz ötlet.

2017. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Pl. élményvezetés egy komoly autóval, profi helikopter-,vagy repcsiszimulátorozás, kisrepülőgép vezetés, kutyaszánozás.
2017. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zokni és aktív időtöltés: mozduljunk ki valahova egy közös programra. Ez lehet akár masszázs, wellness, szabadulós szoba, gokart, kirándulás, külföldi út (bár az necces), barlangjárás, színház, filmklub. De lehet egyszerű is, egy közös este legjobb haverokkal, akiket rég nem láttam, mert mással foglalkozom egész évben.
2017. okt. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gamer billentyűzet vagy új okostelefon
2017. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az öt szeretetnyelv

.1 Elismerő szavak

.2 Minőségi idő

.3 Ajándékozás

.4 Szívességek

.5 Testi érintés


Ez mindenkinél más. Én az ajándékozást nem szeretem. Elismerő szavakat nem szoktam meg. Minőségi időt tartom a legtöbbre. Szívesség számomra természetes, fel sem merül bennem, hogy nem adok, vagy nem kapok. Testi érintés, meg jól esik, de nem olyan, amit ajándékként vágynék (nem egyenlő a szexualitással).

2017. nov. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Legjobb ajándékok az emlékek.

Ajándékozz egy utazást vagy valami extrém sportot.

2017. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteteket!!
2017. nov. 29. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!