Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szülők ti örülnétek ilyen...

Szülők ti örülnétek ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy egy szépen borított vastag füzet és bele a család tagjai írnának történeteket abból az évből vagy a gyerekkorukból (éppen ha családtagja ír megajándékozott személynek akkor a megajándékozott személyről történet)?

Kedves nagyszülők. Az önök véleménye is érdekelne, mennyire örülnének egy ilyen könyvnek?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2017. nov. 6. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Jó az ötlet, bár nem egészen értem, hogy pontosan mire gondolsz. Melyik évből? Kik írnának bele?
2017. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lehet kicsit zavaros lett, nem lényeg. Saját, vicces Történeteket írna bele a család, mindenki 1-et vagy többet. Jó az ötlet vagy inkább más legyen?
2017. nov. 6. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, én örülnék neki szülőként.
2017. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tetszik az ötlet, örülnénk neki.
2017. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék. Eroltetett.
2017. nov. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nyálas ötlet, nem szeretem az ilyesmit.
2017. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem erdekes otlet, en orulnek ilyesminek, de merlegeld azt, hogy aki kapja, az hogyan ertekelne (pl az en egyik ocsem halalra sertodne rajta, mert nem vasarolt ajandek. De o mondjuk egyebkent is szornyen anyagias)

A torteneteket beiroknak kikotnem, hogy csak vidam dolgokrol irhatnak, olyant nem, hogy "a szomszed temetesen..." es olyasmit irjanak, ami valamilyen formaban kotodik az unnepelthez.

2017. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, nyálas és eröltetett.
2017. nov. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!