Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a szüleimnek...

Mit vegyek a szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit vegyek/készítsek a szüleimnek karácsonyra.Apukám 53 anyukám 46.Én 13/L

Ja igen és nem nagyon isznak alkoholt...

Előre is köszi a válaszokat!



#szülő #karácsony #Ajándék.Ötlet
2017. nov. 15. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi lehet hogy egy kicsit túl korán írtam ki a kérdést de ha a netről rendelném akkor decemberben túl kédő lenne mert mindenki akkor kezdené el😅😅
2017. nov. 15. 19:56
 2/5 anonim válasza:
0%
Piát nem is tudnál szerezni nekik.
2017. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SzekusánRebeka válasza:
38%
Vegyél nekik olyat amit szeretnek.PL: ha anyukád szeret főzni vegyél neki szakácskönyvet.És ha apukád szereti mondjuk a szerelést akkor vegyél neki szerszámokat. Ennyit tudok segíteni.:D
2017. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedvenc sorozatuk/filmjük vehetsz azzal kapcsolatos dolgot például bögrét/pólót vagy ha van valami hobbijuk akkor azzal kapcsolatban is tudsz kitalálni valamit .Ha tudod hogy van valami amit nem vesz meg magának és szeretné akkor vedd meg azt.Anyukádnak a kedvenc parfümje,esetleg sminktermék amit tudod hogy szeret,vagy ha van valami amit "gyűjt" pl.táskák,sálak,rúzsok stb. akkor egy szebb darab a stílusában.Festhetsz pólót,bögrét vagy csinálhatsz kollázst családi képekből...hirtelen ennyi jutott eszembe,de ha beírod neten hogy diy gifts vagy diy gift idea és hasonlók akkor rengeteg ötetet találsz hogy mit készíthetnél nekik. 20/l
2017. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Attól függ mennyi pénzt szánsz rá..

Lehet egy közös kép a családotokról, nagyba, vagy ha kicsit többet szánsz rá, valami közös programot csinálni. Vagy elmenni együtt ebédelni, vacsorázni valahova

2017. nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!