Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit rajzoljak a dédmamámnak...

Mit rajzoljak a dédmamámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

A napokban eldöntöttem,hogy az idén a családomnak külön-külön rajzokat fogok készíteni.Mindenkinek megvan,kivéve a dédmamának.Egyszerűen nincs ötletem..

Mit rajzolhatnék,ami a téllel,illetve a karácsonnyal kapcsolatos?A válaszokat nagyon szépen megköszönném!

14/F



2017. nov. 18. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A dédik/ nagyik legtöbbje vallásos ember. Én ha tudnék szépen rajzolni, akkor valami vallásos témát rajzolnék ami a karácsonyhoz köthető.
2017. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy karácsonyfát. A szaloncukrokon, díszeken a családtagok neve (képe). Felül pedig Boldog karácsonyt felirat.
2017. nov. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szia! Én így képzelem el: Te és a dédnagyid lennétek a központi elem (élethűen lerajzolva, mint egy portré). Te mosolyogsz, a dédnagyid pedig olyan dédnagyis fejet vág (tehát nagyon enyhe mosoly az arcán de semmi túlerőltetés), és fogjátok egymás kezét. A szemeket szerintem úgy rajzold le mintha egyenesen a rajz szemlélőjére néznének (tehát a pupillája a két figurának középen legyen). Egy karácsonyfa pedig a háttérben lenne. A vers a szélén lenne a képnek és a boldog kari felirat pedig alul középen. :) Remélem tudtam ötletet adni. :)
2017. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A HASZNOS VÁLASZT!SOKAT SEGÍTETTETEK! :)

Mivel mindegyikőtök válasza nagyon tetszett ezért arra gondoltam,hogy nem fogok több lapra külön-külön témákat elkezdeni,hanem egy témába fogom belevonni az összeset.Tehát vagyok én,és a Dédim kézenfogva,Mellettünk egy Karácsonyfa,a háttérben pedig egy kivilágított templom. :)

Még 1x nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :)

2017. nov. 18. 17:25
 5/7 anonim válasza:
Igazán nincs mit, örülök hogy segíthettem. :)
2017. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Olyan jó ilyen kérdést olvasni a sok mit kérjek / mit adjak karácsonyra kérdés után :) Biztos nagyon fog tetszeni mindenkinek :)
2017. nov. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elkészült a rajz! :)
2017. nov. 26. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!