Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy idén karácsonykor esni fog a hó?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném,hogy idén végre essen a hó karácsonykor.Szerintetek az idén esni fog végre?

2017. nov. 18. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Remélem ahol én ünneplem az ünnepeket nem fog hó esni. Mert ha igen akkor nagy bajok vannak. Thaiföldön sosem esik a hó.. hideg sincs.
2017. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

50-50. Vagy esik, vagy nem :)


Sorry, de erre nincs pontosabb válasz. Én is remélem, hogy fehér karácsonyunk lesz, részemről már most is eshet ;)

2017. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol leszel karácsonykor.
2017. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarok ünneprontó lenni, de az elmúlt évekből kifolyólag valahol a zéró körül forog az esélye
2017. nov. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Trükkös, mert amikor hétfőn megnézed, hogy mit írnak péntekre, ahhoz képest szerdán már mást írnak, hogy mi lesz pénteken:) Én még nem ellenőriztem le, csak valaki mondta:) Hogy egyszer volt, hogy ua héten megnézte hétfőn, hogy péntekre mit ír, meg szerdán is, hogy ua. péntekre mit ír, a hétfői meg a szerdai előrejelzés eltértek egymástól. De lehet, hogy ez pont egyszer fordult elő, én nem tudom, meg mondom, én nem ellenőriztem le, hogy tényleg elő szokott -e ilyen fordulni, én csak hallottam. Szóval bizonytalan.
2017. nov. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
*ja és szerintem is 50%
2017. nov. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt már Katalin nap?

"Ha Katalin kopog - a Karácsony tocsog." - Tartja a régi (globális felmelegedés előtti) népi jóslat, miszerint Katalin napján ha mínusz fokok vannak, akkor nem lesz fehér Karácsony. Persze azt nem mondja az ellenkezőjét, hogy "meleg" Katalin esetén lesz-e "fehér" Jézus várás.

2017. nov. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

December 24-én +4 °C lesz és eső.


(Most még ne értékeljetek, majd akkor kérem a zöld kezeket)

2017. nov. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
76%
Valahol tutira esni fog karácsonykor. 100% az esély!
2017. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én tavaly is,és idén is Németországban töltöttem/fogom tölteni a karácsonyt, nálunk esett.

Nem igazán emlékszem,de szerintem az elmúlt jó pár évben sem volt már (sok)hó, nem hogy karácsonykor, hanem szinte egész télen alig.. Kiskoromból meg olyan télre nem emlékszem, amikor nem volt hó.. 50-50% az esélye,bár inkább 25-75%, hogy nem lesz sajnos.de ne legyen igazam. Mindenesetre Boldog karácsonyt neked, akár lesz hó,akár nem.

2017. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!