Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi dekorációs ötletek?

Karácsonyi dekorációs ötletek?

Figyelt kérdés

Én egy 14 éves srác vagyok,és mivel hamarosan itt a karácsony,és imádom az ünnepet,ezért már most gondolkozom a dekoráción.

Eszembe jutottak már az égősorok,de nem tudom jogy jó ötlet-e.

Szerintetek mivel lehetne dekorálni?

Amit viszonylag olcsón neg lehet vásárolni?



2017. nov. 22. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Függnyre ablakba kivágott fenyőfákat ragasztani.
2017. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Auchanba vettem tavaly nagyon vékony fóliát, mindenféle mintával, tettem ablakra és bejárati ajtóra is. Felragad de egy mozdulattal lejön, úgyhogy nem hagy nyomot se üvegen se más felületen.

Ott árulják ahol a növényeket tartják, ott szokott lenni egy csomó asztaldísz meg gömbök, ott találsz ilyen fóliát is, asszem 500 ft se volt.

2017. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Girlandot is vehetsz az se drága, vagy gyöngyöt, azokra lehet akasztani könnyű kis díszeket. Égősort azért nem javaslom nehogy zárlatos legyen és benne legyetek a híradóban 25.-én, hogy kigyulladt a fél ház..

2017. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
üvegfesték rajtahagyva a fólián, akár papíroknak átlátszó lefűzhető nejlontasakra is lehet festeni vele, mert az is átlátszó, fölrakható az ablakra, fölakasztható a kilincsre; hópiheként vattapamacsok cérnára kötve lógnak le a plafonról. Nem tudom, kapható-e, de nekünk vannak kifejezetten nem csak üvegmatrica-festék, hanem ami konkrétan előre elkészített üvegre ragasztgatható matrica, sokszor használatos, lehet, hogy örökké bírja, már jópár éve használjuk. Koszorú az fain, koszorús szárított növényből készített plüssállat fain, betlehemi jelenetet elkészíteni papírfigurákból papíristállóval fain, rénszarvasfigura, karácsonyi gyertyatartó, nekünk ilyen mécsesházikónk is van. Vettem egyszer színeset meg fehéret is.
2017. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*masnis meg piros-fehér cukros rajzok, saját készítésű fenyőfás párnahuzat.
2017. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tavaly A4-es fénymásoló papírból hópelyheket vágtam ki

[link]

[link]

[link]

2017. nov. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt telefonkönyvből készítettem 2 éve

https//pinterest.com/pin/553168766707257884/?source_app=android

Ezt pedig idén szeretném elkészíteni:

https//pinterest.com/pin/553168766707257884/?source_app=android

2017. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
[link] csináltál a telefonkönyvvel ? | KARÁCSONY | Pinterest
2017. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ehhez hasonlókat csináltam most:

[link]

A kikben vásároltam a hozzávalókat.

2017. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!