Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit kérnétek?

Ti mit kérnétek?

Figyelt kérdés

Osztály karácsony lesz nálunk és holnap fogunk húzni (akinek vesszük majd az ajándékot ) és holnap kel majd felírni egy táblára hogy mit kérünk 2000 ft- alatt lehet kérni .13 éves lány vagyok és fogalmam sincs hogy mit kérjek ( annyit mondok hogy nem szeretem az ilyen köröm lakkot stb ) tudom fura vagyok ......

De ha nem is tudok mondani valamit akkor ti mit kérnétek az én helyemben?

Válaszokat előre is köszi ;)



2017. nov. 23. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Karkötő, fülbevaló, nyaklánc, szótár (idegen nyelvi), könyv, csokicsomag, ajakbalzsam (xD), papírbolti eszközök (filctoll, színesceruza, spirál füzetek, határidónapló, naptár, írószer),


Amúgy nem lennék a helyedben, én attól félnék, hogy amit felírok az vagy többe kerül vagy pedig kinevetnének érte a többiek vagy érted. Meg nekem ez olyan kissé erőltetett, hogy neked kell kitalálni mit kérsz a másiktól.

Én azt javaslom, ha nem találsz olyan ötletet ami igazán tetszene, hogy lesd meg egy osztálytársad mit ír fel magának és ha tetszik te is kérj azt, ha meg nem akkor gyorsan kigondolod melyik ötlet tetszett a legjobban amit MI írtunk vagy esetleg máshol olvastad. :)

2017. nov. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy puha mamusznak vagy egy poénos bögrének, esetleg kisebb termosznak örülnék nagyon.
2017. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En azt irnam fel hogy radbizom :D

Vagy legyen meglepetes.

De ha mindenkeppen valasztani kell akkor valamilyen csoki,edesseg,vagy sminkcucc

Esetleg ha van valami hobbid akkor ahoz valami,vagy egy maci :D

2017. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;)
2017. nov. 23. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!