Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek Karácsonyra egy 19...

Mit vegyek Karácsonyra egy 19 éves lánynak? Ötletek?

Figyelt kérdés
Egyetemre járunk ,a lány egy kicsit tetszik ,néha beszélgetünk ,viszont nem igazán tudom minek örülne,vagy nem e lenne kínos,(amugy én valami drágább csokira vagy tollra gondoltam)

2017. nov. 24. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha sűrűn beszéltek akkor is nekem fura, ha nem akarsz a későbbiekben tőle semmit.

Amúgy sztem is toll, csoki, határidónapló.

2017. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A jobb csoki jó ötlet, mert még pont az az érték, ami semmilyen körülmények között nem kínos.

Ha viszont jól fogadja, megmondhatod, hogy az ajándék része egy forraltbor is a helyi karácsonyi vásárban.

2017. nov. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyel neki semmit, inkabb csak hivd el egy karacsonyi vasarba korulnezni es ott hivd meg mindenfele jora (puncs, kalacs, sultgesztenye) ... ha mar ott vagytok es jol erzitek magatokat ki tudja, talan meg ossze is jottok.
2017. nov. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(elozo vagyok es elnezest) sajnos csak a kerdesre koncentraltam es nem is vettem eszre, hogy az elottem szolo is azt javasolta amit en szerettem volna.
2017. nov. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam , hogy nem akarnék tőle semmit csak sajnos kb 1 hónapja lett barátja ,de attól még szeretnék vele jóban lenni ,hátha alakulnak a dolgok(már adtam neki pl csokit névnapra)
2017. nov. 26. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!