Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek/készítsek az...

Mit vegyek/készítsek az anyukámnak és az apukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Az anyukám szeret kertészkedni,főzni,olvasni,kreatívkodni.

Az apukám szeret

barkácsolni,kertészkedni,néha az interneten úgymond "lógni" .

A válaszokat előre is köszönöm.....tudom legtöbben azt fogjátok írni "nem tudjuk te jobban ismered"



2017. nov. 27. 18:24
 1/5 anonim válasza:

Szia! Vegyél anyudnak pl mű rózsákat, vágd le a szárukat egy olyan 10 cm-re. Vegyél hozzá 1 szép dobozt, majd egy ilyen hungarocel, vagy szivacslapot és szúrd bele őket :) Maradandó virágok. :D


Vagy egy jó könyvet!


Apudnak például egy dobozt készíthetnél amiben a szerszámait tarthatja. Veszel egy sima fa dobozt és mondjuk a külsejére ragasztasz közös képeket, kifested stb..

2017. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Anyudnak "írhatnál"( netről másolva) szakácskönyvet kézzel egy üres noteszba vagy kifejezetten erre való könyvbe.

Apukádnak meg szerintem is azt a ládásat, de ha nem akarsz ládát venni, akkor csináld cipősdobozból csak valamilyen módon erősítsd meg(az aljába beraksz egy falapot vagy vastag kartont)

2017. nov. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Unikornispata ***** válasza:

Sparban van 3x15 darabos teafilter szép csomagban,üvegből készült szórófejes maci alakú mézkiöntővel.Tökre szeretem :) Ez 1500 Ft meg veszel mellé egy könyvet/sál+sapka szettet/valami praktikus és cuki háztartási kelléket. Ma láttam mézis spatulát :) Anyudnak jó lehet valamelyik kombó.


Apukádnak van hobbija?

2017. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A dobozos virágos ötlet jó.Én egyszer két borospoharat vettem szüleimenk.Anyuméba virágot raktam apuméba meg csokikat.De szerintem egy kis kosárral,kaspóval vagy vödörrel is jó lehet amit majd később tudnak használni a kertbe.
2017. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én apukámnak egy csokikészletet készítek (házi bonbonokat gyártok bele de esetleg lehet bele tenni sima bolti csokit is) esetleg vehetnél valami drâgább közös ajándékot aztmondtad hogy mindketten szeretnek kertészkedni vehetnél valami olyat ami tudod hogy még nincs nekik

Esetleg anyukádnak vehetnél egy ,,vödröt''és ültethetnélbele valami virágot a virágot majd átülteti és s vödör js használható lessz

2020. nov. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!