Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Meleg fehér vagy hideg fehér...

Meleg fehér vagy hideg fehér LED világítás mutat jobban a karácsonyfán?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig mindig meleg fehér világítás volt a fán, de elgondolkodtam a hideg fehéren, az is nagyon tetszik.

A gömbök rajta arany-fehér lesz.

Illetve a másik kérdés, egy kb 2 méteres fára mekkora izzósor kell?



2017. dec. 6. 21:49
 1/4 anonim válasza:
Arany-fehér kombóhoz szerintem mindenképp a meleg fehér a jobb, ezüst-kékhez szép lehet a hideg. Az hogy milyen hosszú izzósor kell függ a fa terebélyességétől is és hogy milyen sűrűn tekered. Ha még nem tudod milyen lesz a fa inkább vegyél hosszabbat, és maximum körbetekered többször (kb 6-8m elég kell hogy legyen)
2017. dec. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
A meleg fehér kellemesebb és nyugtatóbb szín, de ha van közte elszórtan néhány hideg is, az olyan mint a csillagok fénye, de szerintem a meleg szín domináljon. Aztán majd eldöntöd. :)
2017. dec. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most vettem én is, mert a tavalyi elfagyott. Kb 2 méteres a fa + a csúcsa. Átmérője középen kb 1,2. ledes izzósort vettem, 240 izzóst, ami 16 m. 4 teljes kört tudtam rátekerni, + a csúcsra felvezetni.

És én a meleg fehéret venném, ha újra kellene vásárolnom.

Színeset vettem, de megbántam. Majd jövőre lecserélem.Ami tönkrement az piros volt, nagyon szerettem, de idén azt már nem kaptam sajnos.

2017. dec. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Valószínű a meleg fehér mellett döntök :) a fa 2méteres normand fenyő lesz valószínű :)

Van két doboz izzósor, egyik 200 LED-es a másik 150, sajnos a hosszát nem tudom de szerintem elég lesz :D

2017. dec. 7. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!