Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen különleges, nagyon...

Milyen különleges, nagyon finom csokik, bonbonok vannak, amik sima boltban is kaphatóak és nem nagy kiszerelésűek?

Figyelt kérdés

Mondanátok csokikat, amiket szerettek? Karácsonyra szeretnék ruhák és egyebek mellé egy kis csokit, de nem akarok sima táblás milkát meg télapó figurát. Milyen csokikat tudtok?


Előre is köszi!



2017. dec. 7. 11:32
 1/10 anonim válasza:
Én a Ritter sport csokit szeretem nagyon és kb minden üzletben megtalálható, de egyébként keress rá az interneten, hogy a közelben van e csoki bolt, ott biztos vannak különlegesebb/finomabb csokik is.
2017. dec. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak jelképesnek gondolod, vannak Szamos marcipán desszertek, emlékeim szerint darabra is lehet venni, nem muszáj egy egész dobozzal. Van a Belgiannak többféle kis kiszerelésű pralinéja, finom és jó áron van, a Tescóban láttam a napokban, hogy akciós. A Mozartnak is van kisebb karácsonyi dobozos desszertje. Meg persze Ferrero Rocher és egyebek, én nagyon szeretem a Pocket Coffee kávésbonbont, az is van kis csomagban szinte bárhol. A Lindt is finom, de abból kis kiszerelés nemigen van, legfeljebb táblacsoki, a narancsos és a chilis is jó, a Stühmert pedig nem szeretem, de ez ízlés dolga.:-) Milkából láttam karácsonyi dobozt, szerintem amivel még nem nyúlhatsz mellé, az egy doboz jobb szaloncukor (a Szamosnak vannak nagyon jó cuccai), abból mindenkinek rakhatsz néhányat pl. celofánba, vagy kis karácsonyi zokniba, batyuba csomagolva egy szép szalaggal.
2017. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha különlegeset akarsz, akkor vegyél bármilyen csokit és szilikon bonbonformát.

Vízgőz felett megolvasztod a csokit, beleöntöd a formába, és mikor megdermed, lesz szép SK készítésű bonbonod.

Lehet dobozkába vagy celofánba csomagolni

2017. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem nagy szam, de nagggyon finom:

Barackkremes tablas Tibi

300 g-os zselecukros tablas Milka

Szamos gyumolcsos-marcipanos bonbon

Anthon Berg marcipanos bonbon

Aldis csokieger

Aldis nyolcszogletu dobozos meggyes bobnon

Celebrations

Stuhmes banankremmel toltott etcsoki (tablas)

Stuhmes szedres fehercsoki (tablas)

Schokobanane bananos csoki

2017. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, a "Stuhmes" az Stühmer akarl lenni, ketszer is elirtam...
2017. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, nagyon tetszettek:)

Ilyen bonbon formát hol tudok venni? Jó lenne karácsonyosba:)

2017. dec. 7. 13:37
 7/10 anonim ***** válasza:

bonbonformát minden nagyobb hipermarketben találsz :)

vagy olyan boltokban is megnézheted, ahol árulnak konyhai eszközöket

2017. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megcsinálom a karácsonyi zoknisat, a házi bonbont meg közös ajándéknak a milka csomagot :)

2017. dec. 7. 17:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Kezmuves csokit vennek ez esetben. Darabra is lehet valogatni, szepek es finomak is.
2017. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Trüffelbonbont forma nélkül is készíthetsz saját kezűleg, nem kell hozzá más, mint jó minőségű, sima, ízesítetlen táblacsoki (esetleg csokipasztillák, de azt nem lehet mindenhol kapni), lehetőleg vegyesen ét és tej, habtejszín és vaj. Úgy ízesíted, ahogy akarod, rengeteg variáció van a reszelt narancshéjtól a különböző likőrökig, felére beforralt kávéig. Hempergetheted sima cukrozatlan kakaóporba, darált dióba, mandulába, összetört színes tortadarába, én csináltam már zacskós darált citrushéjjal ízesített porcukorral is. Kézzel is meg lehet formálni a kis golyókat, vagy habzsákból kinyomni csepp formájúra.
2017. dec. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!