Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Karácsony

A kérdés

Milyen különleges, nagyon finom csokik, bonbonok vannak, amik sima boltban is kaphatóak és nem nagy kiszerelésűek?

Mondanátok csokikat, amiket szerettek? Karácsonyra szeretnék ruhák és egyebek mellé egy kis csokit, de nem akarok sima táblás milkát meg télapó figurát. Milyen csokikat tudtok?

Előre is köszi!

Keress kérdéseket hasonló témákban: csokoládé, bonbon, karácsony, ünnep, ajándék, édesség, jelkép

12-07 11:32  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Én a Ritter sport csokit szeretem nagyon és kb minden üzletben megtalálható, de egyébként keress rá az interneten, hogy a közelben van e csoki bolt, ott biztos vannak különlegesebb/finomabb csokik is.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 12-07 12:04 Privát üzenet
Ha csak jelképesnek gondolod, vannak Szamos marcipán desszertek, emlékeim szerint darabra is lehet venni, nem muszáj egy egész dobozzal. Van a Belgiannak többféle kis kiszerelésű pralinéja, finom és jó áron van, a Tescóban láttam a napokban, hogy akciós. A Mozartnak is van kisebb karácsonyi dobozos desszertje. Meg persze Ferrero Rocher és egyebek, én nagyon szeretem a Pocket Coffee kávésbonbont, az is van kis csomagban szinte bárhol. A Lindt is finom, de abból kis kiszerelés nemigen van, legfeljebb táblacsoki, a narancsos és a chilis is jó, a Stühmert pedig nem szeretem, de ez ízlés dolga.:-) Milkából láttam karácsonyi dobozt, szerintem amivel még nem nyúlhatsz mellé, az egy doboz jobb szaloncukor (a Szamosnak vannak nagyon jó cuccai), abból mindenkinek rakhatsz néhányat pl. celofánba, vagy kis karácsonyi zokniba, batyuba csomagolva egy szép szalaggal.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 12-07 12:13 Privát üzenet
Ha különlegeset akarsz, akkor vegyél bármilyen csokit és szilikon bonbonformát.
Vízgőz felett megolvasztod a csokit, beleöntöd a formába, és mikor megdermed, lesz szép SK készítésű bonbonod.
Lehet dobozkába vagy celofánba csomagolni

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 12-07 13:09 Privát üzenet
Nem nagy szam, de nagggyon finom:
Barackkremes tablas Tibi
300 g-os zselecukros tablas Milka
Szamos gyumolcsos-marcipanos bonbon
Anthon Berg marcipanos bonbon
Aldis csokieger
Aldis nyolcszogletu dobozos meggyes bobnon
Celebrations
Stuhmes banankremmel toltott etcsoki (tablas)
Stuhmes szedres fehercsoki (tablas)
Schokobanane bananos csoki

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 12-07 13:10 Privát üzenet
#4 vagyok, a "Stuhmes" az Stühmer akarl lenni, ketszer is elirtam...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 12-07 13:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, nagyon tetszettek:)
Ilyen bonbon formát hol tudok venni? Jó lenne karácsonyosba:)

# 6/8Időpont 12-07 13:37 Privát üzenet
bonbonformát minden nagyobb hipermarketben találsz :)
vagy olyan boltokban is megnézheted, ahol árulnak konyhai eszközöket

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 12-07 17:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!
Megcsinálom a karácsonyi zoknisat, a házi bonbont meg közös ajándéknak a milka csomagot :)

# 8/8Időpont 12-07 17:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Finom és különleges banános édességet ismertek? Hol lehet kapni? Vagy készíteni?
Karácsonyra szeretnék valami különleges de oda illő levest, tudd valaki?
Különleges finom torta receptek?
Valami finom, kicsit különlegesebb vegetáriánus vacsora ötlet mára?
Kúszóbabból valami finom étel?
Németországba vagyok milyen ajándékot vigyek haza a barátaimnak ami tipikusan német, és Magyarországon nem lehet kapni, repülővel utazok szóval a finom Német sörök kizárva, valami..

Kérdések a Ünnepek rovatbólKérdések a Karácsony rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu