Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért baj az, ha nem "csak"...

Miért baj az, ha nem "csak" egy 5 ezres pulcsit vesznek a szülők karácsonyra, szülinapra bármire?

Figyelt kérdés

Miért fáj ez bárkinek? Neki attól kevesebb lesz?

Nem csak osztálytársaknak, hanem pl a családon belül is nagynéni, nagybátyám is mondja a szüleimnek, hogy ne vegyenek meg ezt vagy azt mert "elleszünk" kényeztetve.

Egy gyönyörű pacit hoz a Jézuska ami nem olcsó ugyan (600 ezer) de nem lesz utána éhezés, akkor miért baj?

Kistesóm (12 éves) iPhonet kap. Most anyuék "átgondolják", hogy kevesebbet kapjunk. Ez nem igazságtalan, csak azért mert unokatesóimnak nem jut ennyi és a nagyiék, rokonok hisztizni?


2017. dec. 7. 20:28
1 2
 1/15 anonim válasza:
58%

Minek egy 12 évesnek iphone?még ha megtehetném sem vennék neki!

Amúgy meg máshol nyomjad a dumadat!

2017. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Amerikában töltjük az ünnepeket és ott ez nem egy ilyen kiemelkedően drága telefon. Ott kb minden 2. Embernek ilyen van.

Szüksége van telefonra, hogy eltudják érni a szüleinket, bárkit ha baj lenne. Most miért nem lenne jobb egy olyan telefon aminek nem örül ennyire, vagy nem ennyire jó? Mert a magyarok nagy többsége nem engedheti meg magának, akkor már az sem vegye meg aki megteheti?

2017. dec. 7. 20:55
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Ha Amerikában veszel iphone-t, annak más dugója van, mint az itteninek. Ez csak úgy eszembe jutott. Amikor amerikai barátaink itt vannak Európában, mindig kapnak kölcsön egy olcsó feltöltőkártyás itthoni telefont, mert praktikusabb és olcsóbb is.
2017. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem is és a szüleimnek is kintről van telefonunk, táblagépünk😃 de azért köszi 😚
2017. dec. 7. 21:21
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
És adapterrel használod? Megéri? Tök komolyan kérdem, én ezért nem vettem kint ilyesmit. Fényképezőt/objektívet igen, de semmit, amit konnektorba kell dugni...
2017. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Kis kamugép.
2017. dec. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Ahhhh f0st0s kis napsugaram,húzás alukálni nem pedig itt kamukálni.;)
2017. dec. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

#5 egy hozzáértő 10 perc alatt lecseréli neked a dugót, olyan szabványra, amilyenre tetszik.

Na meg az iPhone töltő pont az, ahol veszel EU adaptert aztan a kábel USB-s vége oda megy... az sem egy cefet nagy osszeg.

Engem jobban zavarna, hogy nem európai hálózatra vannak kalibrálva az amcsi iphonek...

2017. dec. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy milyen típusú ajándék mennyibe kerül. A szándék a lényeg! :)
2017. dec. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a nagy ajándékok híve, de ettől függetlenül azt gondolom, hogy másoknak semmi köze ahhoz, hogy ki mit ajándékoz a szeretteinek.
2017. dec. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!