Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek az osztályfőnökömnek?

Mit vegyek az osztályfőnökömnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok segítséget szeretnék kérni ajándékötlet témában! Szereti az indiai dolgokat, az elefántokat, a mandala mintát stb., az ilyen kis mütyürkéket nem szereti mert csak porfogó, kendője meg már van 100 000, könyve is.. Nincs ötletem. :/

2017. dec. 8. 17:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi: nő és kémia és biológia tanár, bögre, gyertya olyan sablonos az nem szeretnék..
2017. dec. 8. 17:49
 2/5 anonim ***** válasza:

Hűtőmágnes.

[link]

2017. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy doboz szép csomagolású, finom, karácsonyos bonbon + mandala mintás asztalterítőt + elefántokról szóló könyv.
2017. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Biosz + mandala. Legjobb választás. Nem is drága.

2017. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

akinek van 100.000 könyve, az EGÉSZEN BIZTOSAN örül, ha könyvet kap.

Nézz ki valami indiai témájút, akár jó állapotú antikvár könyv is lehet. Én biztos örülék neki, még ha nem is férünk otthon a könyvtől.


pl:

Dzsungel könyve -oké, tudom, hogy ott van majd minden háztartásban, de egy szép, illusztrált kiadás örömet tud okozni

Ízek, imák, szerelmek

Ghandi életrajz

vagy hát akármelyik:

[link]

2017. dec. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!