Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 10-12 éves fiúnak, lánynak...

10-12 éves fiúnak, lánynak mit vesztek? Parfüm, LED lámpa? Melyik? Ötletek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármelyik.
2017. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Drone-t vagy mikroszkopot. Mi erdekli amugy?
2017. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Parfüm szerintem nem jó, csak ha tényleg tudod, hogy melyik a kedvenc amit használ vagy a régóta áhított.

Én mindet továbbadtam ami nem tetszett aztán mondhatták, hogy milyen drága volt, ha nem jó akkor nem jó.


Led lámpa, láva lámpa jópofák.

Adott helyzetben egy doboz nutella is amit szabadon kikanalazhat, már ha szeretik és nem része a mindennapjaiknak.


Játékboltban a múltkor találtam egy olyan játékot, hogy egy zöld felületű dobozt tartalmaz két figurával és összehangolva a telefonnal lehet mögéjük háttereket tenni és kisfilmeket gyártani, az is jópofa szerintem.

Stikbot zanimation studio a neve.


[link]

2017. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nekik a nagynéni vagyok.Ők is hárman vannak és van 3 gyermekem,ezért nem nagy dologra(drága)gondoltam.
2017. dec. 19. 17:28
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
LED lámpa? Az minek? Kiteszi a fejére és kiáll a sarokra? Meg 10 éves fiúnak parfüm. Édes f...szom. Láttál te már gyereket közelről amúgy?
2017. dec. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Naptár, határidőnapló, óra, kistáska, ruha (utalvány), focilabda, díszpárnák, pokrócok, tolltartó, könyv, Müller utalvány ( ha van a közeledben), ott ki néz valamit és meg tudja venni, közös társasjáték,
2017. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös! Édes f...om elolvastad te a kérdést vagy csak ugatni tudsz?


Én 10 éves koromban kaptam egy “gyerek parfümöt” almás illatut aminek én speciel örültem annak idején. Úgyhogy nem annyira rossz ez az ötlet. De ízlések és pofonok.

2017. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az 5-ös örüljön magának!A kislány tavaly kapott PARFÜMÖT,azért kérdéses,de ÖRÜLT NEKI.Utolsó ahogy írod,neki való kislányosat.
2017. dec. 19. 19:58
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, ja az mas, ha 3 ajandek kell.. :) Amugy a led-es cuccok, villogok, cippzarra logathato vilagito kutyuk, elemlampak stb szerintem mindig sikert aratnak.
2017. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

kinyírandó napló, könyv, sima napló, meleg mamusz, pihe-puha takaró, bluetooth hangszóró, színező+tűfilc...


és a led fejlámpa igenis menő :D az én ismerősi körömben lévő 10-12 évesek tuti örülnének neki (főleg hogy 5kor már tök sötét van a játszótéren).

2017. dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!