Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ha 3 hónapja vagyunk együtt...

Ha 3 hónapja vagyunk együtt párommal ti a helyemben ilyen tipikus kis párkapcsolatos ajándékot vennétek neki, vagy valami hasznosat, amit tudok hogy szeretne, ami kapcsolódik a hobbijához? Melyik lenne jobb ötlet? Te milyet adtál ennyi idő után?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatos ajándék alatt az ékszert, bonbont, virágot, plüsst, közös pólót, kulcstartót vagy ilyesmit értek.

Elég akkor adni ilyesmit ha már jobban kiismertük egymás ízlését? Esetleg valantin napkor? Szerintetek?



2017. dec. 19. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem az ajándékozás egy rendkívül káros szokás, mert ezzel belekényszeríted a megajándékozottat egy szerepbe, amit felettébb kínos eljátszani. Továbbá magaddal is kiszúrsz, hiszen sokat gondolkodsz azon, hogy mi legyen az a bizonyos ajándék, de sosem fogod tudni igazán eltalálni.

Az igazi ajándék az lehetne, ha mindkettőtöket megkímélnéd az ajándékozástól, és már előre tisztáznátok, hogy tárgyak bevonása nélkül kívánjátok eltölteni az ünnepeket. Én ezt teszem. Hidd el, nagyon felszabadító tud lenni.

2017. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Ne hallgass az elsore. Bugyutasagokat beszel. Szerintem jo ajandekozni. Viszont (bar eloszor hallom azt Hogy “tipikus parkapcsolati” ajandek) en biztos nem adnek soha se 10 se 50 evesen ilyen jellegu parkapcsolati ajandekot mert ez porfogonak jo de pasi ennek szerintem nem is orul. De meg en se orulnek annyira. Talan 10 evesen.... de akkor jo ajandekozni ha tudod, amit adsz az (pozitiv ertelemben) meglepi es orul neki. En igy tennek / teszek - es neha uy erzem jobban orulok annak amit adok annak akinek adom :D es nem azert mert enis akarok olyat. Nem. Hanem mert tudom nagyon fog orulni. ;)
2017. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképpen hasznos, személyes dolgot érdemes adni, nem tucatgiccset.
2017. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok és barátnőmnek gondoltam adni virágot, ékszert.

Ezek szerint egyenlőre jobb ha olyat adok aminek tudom hogy örül ameddig nem vagyok teljesen tisztában az ízlésével pl ékszerekben

2017. dec. 19. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap után valami kis apróságot vennék csokival vagy amit szeret meg egy közös kép valami jó kép kerettel.
2017. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!