Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vehetnék a 12 éves kislány...

Mit vehetnék a 12 éves kislányomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2017. dec. 20. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Hu, hát én 12 évesen kutyit kaptam.

Mit szeret?

2017. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neked kellene ismerned a saját kislányodat :o

12 évesen nagyon örültem az alábbiaknak:

meleg (állatfigurás) mamusz, hátizsák (akkor menő, szőttes anyagból), ametiszt nyaklánc, fülbevaló, könyv, könyv, könyv (Harry Potter tökéletes ajándék, ha még nem olvasta), társasjáték (scrabble, activity, dixit, catan, solo... érdeklődési körének megfelelően), szép sakpa-sál-kesztyű szett, meleg plüss takaró (bevackolni a fotelba a könyvvel)

messze nem vagyok már 12, de pl tűfilcnek, színezőnek örülnék most is.

2017. dec. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ismered?!

Én fiamnak 10 dolgot fel tudok sorolni, mert tudom mi a hobbija, mit szeret. Figyelek rá évközben is, ezért tudom és meghallom ha valamire azt mondja jaj de jópofa vagy jaj de szeretnék.

2017. dec. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Jajj de bírom ezeket a te ismered stb kommenteket.

Hát, sajnos van, hogy az ember nem ismeri annyira a gyerekét, esetleg elváltak a szülők és a gyerkőc nem nála van. Esetleg két hetente egyszer, külföldön élés esetén talán negyedévente találkoznak.


Stikbot zanimation studio- játékboltban kapható igencsak jópofa játék ebben a korosztályban tengődőknek.

[link]

(westendben a játékszigetben láttam, de biztos van máshol is)


Ha gép előtt ülős, akkor valami jó kis csajos mikrofonos fejhallgatót, pl ami ki van rakva strasszokkal.

2017. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!