Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mivel lehet leszórni vagy...

Mivel lehet leszórni vagy lefújni a karácsonyfát, hogy úgy nézzen ki mintha havas lenne?

Figyelt kérdés

2017. dec. 20. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Műhóspray esetleg?

Én a beltéri girlandokra szórtam, meg a bejárati ajtó feletti girlandra kültéren.


Anyósom szokta lefújni a karácsonyfát minden évben (igazi fenyő) a spray-vel, jól szokott kinézni.

2017. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudtok ötleteket, ahol lehet kapni? Nem járnék végig feleslegesen sok boltot most. Köszi!
2017. dec. 20. 14:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én OBI-ban vettem, de Rossmann-ban is láttam már.

2017. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi a Tescoban vettünk. Igaz, én csak az ablakra fújtam, díszekre nem, féltem, hogy mi lesz utána. :) Nekünk műfenyőnk van mondjuk.

Első, neked erről van tapasztalatod esetleg? mennyire takarítható el utána?

2017. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hobbiboltokban lehet kapni. :)
2017. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Kültéren fújom le, anyósom is az udvaron fújja le a fát (igazi fenyő), mielőtt beviszik a végleges helyre.


A girlandokra, amikre fújtam, az műfenyő, idén nem fújtam le, mert a tavalyi rajta maradt elég jól, évközben dobozban van elcsomagolva.


Ablakra nem fújtam, mert pár éve még a régi házunkban fújtam az ablakokra, és alig tudtam leszedni róla. Azóta nem próbálkoztam vele ablakokra. :)

2017. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszi, akkor én vettem vacak minőségűt ezek szerint, ablakról nekem simán letörlődik, ha hozzáérek :D (Tegnap pont emiatt morogtam párommal, a legbonyolultabb hópelyhembe sikerült belemancsolnia az üvegajtón... :D)


Műfenyőnk van, arra akkor ezek szerint nem fújok, jól gondoltam, hogy nem letakarítható. :) Köszi!

2017. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hóval.
2022. dec. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!