Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy csinálhatnék magamnak...

Hogy csinálhatnék magamnak karácsonyi hangulatot?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincs, hiába a zenék, az illatok (tegnap sikerült is benyalnom valamit, szóval taknyosan fetrengek az ágyban, és így a diffúzor se ér sokat a narancsos fahéjas trutymós szagával :D). Próbáltam a filmeket, az sem. Elvileg mára havat ígértek, de még semmi. Három nao múlva pedig szenteste, de semmi. Máskor ilyenkor már tisztára be voltam zsongva.


Bár... Idén már két karácsonyunk lesz, ami tiszta káosz, mert hol ide-hol oda hurcibálnak minket, 24-én például délelőtt anyáéknál, délután apánál leszünk. Utána karácsonykor megosztoznak rajtunk. Apánál még fánk sincs, bár azt mindig 24-én reggel díszítjük, de ilyenkor már mindig megvan. Mit tegyek, hogy kicsit karácsonyi legyen a hangulatom?


2017. dec. 21. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem: sok sok karacsonyi filmet nezek vagy “hallgatok”, kirakosgattam egosorokat mecseseket, karacsonyi diszeket, es direkte hangolódom.

Olyan ez mint barmi mas amihez tegyuk fel nincs az embernek pl kedve. Akkor is ratudunk hangolodni barmire, ugy, hogy mar elvezzuk is. Ugyanez ezis ha magatol nem jon az erzes amite vagysz. ;)

2017. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, próbálkozom. Van esetleg bevált film vagy zene nálad? :)
2017. dec. 21. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt az erőltetést nem értem. Olyan mintha valami transzba próbálnátok esni.

Ha nincs akkor nincs, kész, ez miért olyan nagy gond?

2017. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert a család mindig azzal bszogat, hogy a búvalbszott fejem elrontja az ő kedvüket is. Pedig nincs us búvalbszott fejem... Mindegy
2017. dec. 21. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!