Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nektek mi volt a "legröhelyese...

Nektek mi volt a "legröhelyesebb" kérdés, amit feltettek ünnepi ebéd közben a rokonok?

Figyelt kérdés

Nekem az álltalános az mindig, hogy mikor házasodok már meg… Miért vagyok ilyen felelőtlen az életemmel… nem akarok-e már gyerekeket… miért nem folytatom a tanulást…. Stb.


A legjobb az 27 évesen volt, amikor megkérdezték, hogy mégis mit akarok kezdeni az életemmel. Pont akkor, amikor mindent a leges legjobbnak éreztem :D :D



2017. dec. 23. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs konkrétan ilyen kérdés, amire emlékeznék, de minden csalàdi összejövetelen előjön a "mikor fogsz egyetemre menni?" téma.

Bàr idén adtam okot néhàny idióta kérdéshez, majd a napokban kiderül, hogy rákérdeznek-e a kedves rokonok.

21/L

2017. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*röhej
2017. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
uuu te biztos nagyon okos lehetsz, ha ezt így tudod :D :D
2017. dec. 23. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:
XD XD szakadtunk
2017. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezte nagybátyám, hogy szűz vagy még?

Mondanom sem kell, hogy majdnem elsülyedtem az asztalnál, hogy ezt meg kérdezte tőlem. Főleg, hogy nem az a típusú lány vagyok, aki össze vissza csinálja, mint néhány osztálytársnőm.

Az egy dolog, hogy nem vagyok szűz, de 1. nem gondoltam, hogy ő tud róla. 2. nem igazán számítottam, hogy rákérdez. 3. elég egyértelmű, hogy nem vagyok az, mikor már 4 éve járok ugyan azzal a sráccal. 4. utálok hazudni, de muszáj volt, mert ott voltak a 70-80 éves prűd rokonok is.

Szóval azt, mondtam, hogy persze, hogy az vagyok még, de úgy elvörösödtem, hogy lehet mindenki átlátott rajtam.

17/L

2017. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Uhh hát részvétem! :D


Egyszer lehet felkéne tenni itt egy kérdést, hogy a kedves rokonok milyen indítattásból kezdenek bele az ilyen kérdésekbe.

2017. dec. 25. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!