Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Karácsony

A kérdés

Nektek nem rontja a karácsonyi hangulatot hogy napsütés van?

Tegnapra esett egy kevés hó, de mára elolvadt. Ragyogóan süt a nap, olyan mint ősszel.

Miért nem tud olyan nagy hó lenni karácsonykor mint régebben??

Nektek nem rontja el a hangulatot ez? :/

L

2017. dec. 24. 12:40  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Az időjárásnak nem lehet parancsolni.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont 2017. dec. 24. 13:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom. Csak akkor is rossz :/

# 2/14Időpont 2017. dec. 24. 13:36 Privát üzenet
Fiataloknak friss családosoknak rossz lehet . Inkább ez a laza +9 fok legyen márciusig mint -7 átlagban jég meg csúszós utak . Baleset is és a gázfogyasztás is kevesebb . A karácsony is egy vegyes forgatag amiben sok minden keveredik . Ajándékozási vásárlási és nagyzolási giccs özön . Unalom és megszokás miatti zabálás pazarlás . Erőltetett színjáték megjátszás , képmutatásból vagy bűntudatból ételt osztogatnak és segélyszervezeteket támogatnak .

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont 2017. dec. 24. 14:31 Privát üzenet
Nekem is sokkal hangulatosabbak voltak gyerekkorom karácsonyai. 70-es 80-as években szinte mindig volt hó karácsonykor, összehasonlíthatatlan volt. De hát ez van...

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont 2017. dec. 24. 14:34 Privát üzenet
Hát, igen, a "fehér Karácsony", lassan a múlt ködébe vész...

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont 2017. dec. 24. 15:04 Privát üzenet
#3: Na ja, kellemes a +9, de ha télen nincs hideg, sokkal könnyebben és nagyobb tömegben áttelelnek a kártevők, kórókozók is.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont 2017. dec. 24. 15:07 Privát üzenet

De, évek óta rontja sajnos.

Én nem szeretem ezt a meleget, legalább lenne rendesen 0 fok körül a hőmérséklet.

Tényleg marha jó a +9 fok: több a kórokozó, az embernek fáj a feje és még az ünnepekre előre elkészített ételeket sem lehet kitenni, mert megromlik....

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont 2017. dec. 24. 16:47 Privát üzenet
De, engem borzasztóan zavar. Dél körül mikor kinn voltam az udvaron, és a járdát sepregettem, pont arra gondoltam, hogy mennyivel szívesebben lapátolnék inkább havat. Közben hétágra sütött a nap, és olyan idő volt, mint március közepén. Semmi karácsonyi hangulatom nincs. Még az a jó, hogy legalább az eső nem esik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont 2017. dec. 24. 18:34 Privát üzenet
A tavalyi kemény december vége és a januári átlag nappali -12 sem ölte meg a többségét a férgeknek , sőt . 2009 óta egyre több és változatos poloskák inváziójával számolhatunk , akkor még volt erősebb és pár tél azóta .... Hólapátolás hiányzik ? Akkor a hóakadály is tetszik gondolom , a latyakos olvadás és a jegesedés miatti végtag törések is .

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont 2017. dec. 24. 18:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Látom mások is így éreznek mint én.

Nekem elég lenne ha csak karácsonyra lenne egy kevés hó, utána felőlem lehet plusz 10 fok is. De hangulatosabb lenne az ünnep :) én is szívesen takaritottam volna a havat.

ma de hátha majd jövőre!

# 10/14Időpont 2017. dec. 24. 19:14 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy csinálhatnék magamnak karácsonyi hangulatot?
Hogy hozhatnám meg magamnak a karácsonyi hangulatot?
Milyen karácsonyi programokat lehetne csinálni egyedül? Hogy csináljak eg kis katácsonyi hangulatot magamnak?
Ti már készültök a karácsonyra? Az ajándékokon gondolkoztatok már? Hogy fogtok karácsonyi hangulatot csempészni a lakásba?
Csak én várom nagyon a karácsonyt? A havas telet, a jó karácsonyi hangulatot, a mézeskalácsot és illatát?
Hogy csinaljak karacsonyi hangulatot?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Karácsony rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!