Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Panaszkodhatok? 15\l

Panaszkodhatok? 15\l

Figyelt kérdés

Utálom a karácsonyt!Vagyis eddig szerettem de most nagyon ideges vagyok!!!Hányok az egésztől!!Anyám mindent elrontott!Csak éppen csinalt egy rossz bejglit!Aztán mondtam neki hogy csináljunk sütit.-erre:így is olyan hájasok vagytok!Nem akarom növelni a seggeteket! Meg Amúgy is,nem használ az a sok szaloncukor!

Kérdeztem megint,hogy nem csinálunk valamilyen sütit? Erre:jaaj így is ki sem állok a munkából,és senki sem segít.Már a tesómat be is fogta takarítani.Folyton ideges.Már nem is akarok a közelébe menni.Elrontja a karácsonyt.Az ajándékozáshoz Sosem értett..már előre félek mit kapok....a "kedvencem"az volt mikor egy ocsmány ,kötött pulcsit kaptam..Szegény nem tudja mit vehetne mert "már mindenünk megvan"-aha....

A hó sem esik ,nincs kaja...ez az eddigi legsz@rabb karácsonyom!!


2017. dec. 24. 13:43
 1/5 anonim válasza:
65%
Anyának igaza van. Dagadt vagy.
2017. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen magad is csinálhatsz sütit, főleg ha van tesód, aki segít :D a takarításban is segíthetsz, nem halsz bele
2017. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
"..ki sem állok a munkából és senki sem segít." De miert nem? És miert olyan megdöbbentő, hogy a tesódat befogta takarítani?
2017. dec. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ön kedves 15 éves kérdező Proaktív, vagy Reaktív?

[link]

2017. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy csak ennyi problédmàd van 15évesen...
2017. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!