Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudtok olyan oldalt vagy...

Tudtok olyan oldalt vagy helyet, ahova karácsonykor el lehet menni és összejönni magányos emberekkel?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül érzem magam. A szüleimmel vagyok itthon, de sosem értettük meg egymást. Van egy barátom, igazából kialakulóban lenne a kapcsolat közöttünk, de még sem töltjük együtt, szinte alig találkozunk, mert sokat tanul, mellette dolgozik..

2017. dec. 24. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ide is ugyan azt tudom írni, mint amit feljebb, hogy ha nem is vagy vallásos, egy templomba beülni csak úgy nem árt egy magányos embernek...
2017. dec. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kocsmába
2017. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem Karácsonykor kell kezdeni az ismerkedést, ilyenkor a legtöbb ember a családjával tölti az időt, így jóval kisebb az esélye hogy megismerj valakit.


Akkor tudsz ismerkedni, ha lehetőséget is adsz magadna erre, közösségbe kell járni, nyitott lenni..

2017. dec. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!