Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van rajtam kívül más is, aki...

Van rajtam kívül más is, aki nem szereti a karácsonyt? 17/f

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem szeretem, sem a hangulatát, semmit.

Mai estére az a programom, hogy a legjobb barátom átjön, megnézzük a Fűrész 1-2-3-at, délután vettem 2 üveg bort, azt megisszuk közben, hülyéskedünk, majd holnap este pedig én megyek hozzá, és megnézzük a fűrész többi részét :D

Szüleink nincsenek otthon, úgyhogy rendes kanbuli lesz.

Aztán telán éjjel keresünk egy szórakozóhelyet vagy kocsmát, ami feketén nyitvavan, és ott folytatjuk a szórakozást :D

Nektek mi a tervetek?



2017. dec. 24. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
2 személyes kanbuli, igénytelen horror, zugkocsma... Ez az év bármely napján is igen vérszegény programnak számít, de pont karácsonykor... Üdvözlöm a szüleidet...
2017. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Remek kia karacsonyi program. A szilveszteri buli is ilyen hangulatos felétek?
2017. dec. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért? Tudtok ajánlani valami jobb dolgot is? Ha van valami ötletetek írjátok meg.
2017. dec. 24. 21:30
 4/5 Mojjo ***** válasza:
@3: Ha te egy másik pasival akarod tölteni meghitt édeskettesben az ünnepeket, akkor persze, váljék egészségedre. Nekem kissé fura, de hát kinek mi.
2017. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát inkább töltöm a legjobb barátommal, mint a képmutató családommal, akik egész évben lemondják meg lesz**ják egymást, most meg hirtelen mindenki szeret mindenkit.
2017. dec. 25. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!