Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szokott valaki mindenféle...

Szokott valaki mindenféle ismerősének Boldog Karácsonyt kívánni facebook-on?

Figyelt kérdés
Van egy pár számomra kedves ember, akinek szívesen kívánnék, csak nem ismerjük egymást túlságosan. Így nem lenne gáz? Meg alapjában véve, ha írnék másoknak... mások csak posztolnak egy "boldog karácsonyt mindenkinek" képet, és ezzel letudják.

2017. dec. 24. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Nem szoktam embereket zaklatni fb-on, csak annak írok akitől konkrétan szeretnék valamit. Posztolgatni sem szoktam mindenféle hülyeséget (karácsony, újév, esik a hó, meleg van, hideg van, ezt eszem reggelire, fáj a torkom, ülök a moziban....) - ezek mind értelmetlen, tucat dolgok.
2017. dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1-es, jaa, van olyan ismerősöm, kirak egynap 6 posztot, 3kajálás, egy mozi, egy izé, áh, már mindenhol az van, hogy ő épp hol van, mit csinál, mit eszik.
2017. dec. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy akinek ilyen jókívánságokat írok, azt szívből teszem. Ezért nagyon nagyon kevés ismerősnek írok ilyenkor. Van koztuk olyan is, akivel nem gyakran találkozom, de kedvelem. Facebookon soha, sok embernek egyszerre soha. Azt személytelennek érzem és nem őszintének. Amit "mindenki" kap, azt nem érzem személyesnek, közvetlennek, és őszintének. De ezek csak az én érzéseim, másnál ez biztosan máshogy működik.
2017. dec. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én most írtam néhány rokonnak üdvözletet - hosszú évek kényszerszünete után.


Remélhetőleg pozitív eredménye lesz...

2017. dec. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4: Na?

Nekem az lett :D Még olyan is írt rá, aki nem szokott írni az üzeneteimre ^^...

2017. dec. 25. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló vagyok.


Az ismerősnek visszajelölést értettem a "pozitív" szó alatt. Olyan túl nagy elvárásaim nincsenek ilyen rövid idő alatt, mint pl. egy-két mozzanat.


Hosszú évek alatt pedig mindannyian változunk mi emberek. Tanulunk, fejlődünk, mert különböző nehézségi fokon leckéket kapunk az ÉLET ISKOLÁJÁBAN.


Itt nincs mese, teljesíteni kell. Pótvizsgára lehetőség szerintem pedig addig van, amíg itt élünk a Földön. (Nem hiszek sem az "előző", sem a "következő" életekben...)

2017. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!