Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit kaptatok, vagy mit...

Ti mit kaptatok, vagy mit adtok karácsonyra? Minek örülnétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elutaztam egy pár hónapra, így nekem az ajándékozás január közepére esik. Nem nagyon van ötletem, mivel ajándékozzam meg a szeretteimet. Kezdek kétségbe esni, mert a kigondolt ajándékaim már nem kaphatóak... Bármilyen ötletet elfogadok, személyiségtől függetlenül :)

Előre is nagyon szépen köszönöm az ötleteket, válaszokat! :)

22/N



2017. dec. 27. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Kozmetikai cuccok

Parfüm

Utalvany

Köny

Szép képkeret

Dormeo párna

Teacsomag szett bögrével



Bőr öv

Borotválkozos szett

Pulcsi

Autoba valo összecsukhato tárolo

Benzin utalvány

2017. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amit én kaptam:

Pont egy tucat Wodehouse könyv ( kb, fele antikvár)ami hiányzott a gyűjteményemből, könnyvásárlási ajándék kártya,egy illatszer-csomag, és pár kedves próság.

Amit adtam: e-könyv olvasó,az olvasóhoz tok, Vörös István koncertjegy, Örkény István színházjegy.

2017. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
...apróság...
2017. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Amiket kaptam: karóra, táska, sminkbőrönd, falikép, virág, pizsama, kenyérpirító, fülbevaló, bögre, parfüm, apró dísztárgyak.


Amit adtam: bluetoothos billentyűzet, turmixgép, memoriakartya, könyv, korsó, bögre, fülbevaló, hálóing, apró dísztárgyak

2017. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Én pénzt kaptam, nagyon örültem neki.
2017. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Könyveket kaptam, meg a hobbimhoz speciális alapanyagot.

Speciális bögréket adtam, egy extra minőségű takarót, meg szintén hobbihoz speciális alapanyagot.

2017. dec. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
kaptam: karóra, tusfürdő csomag, parfüm, kávéspohár, csoki, ajándéktárgy
2017. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

amit kaptam: mobilteló, pulóver, ágytakaró, kozmetikai cuccos készlet, könyv, gyertya, gyertyatartó, édesség, karácsonyfadíszek, társasjáték, sál


aminek örülnék: kevésbé rohanós szenteste :)

2017. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Amiket adtam:

-Anyukámnak: a kedvenc parfümjét, egy hatalmas kötött takarót (nálam látta, azóta odavan érte)

-Apukámnak: egy órát és a kedvenc csokijaiból egy válogatásdobozt (nagyon édesszájú)

-Nevelőapámnak: könyvet és egy extra puha köntöst

-Anyukám szüleinek: Yankee Candle-t, könyvet és egy nagy képkeretet, amibe több kép fér és beleraktam a közös képeinket

-Apukám szüleinek: a tatámnak a hobbijával kapcsolatban vásároltam, a mamámat pedig befizettem kisebb wellness napra

-Nevelőapám szüleinek: Az ottani "nagyim" imádja a lakberendezési dolgokat, ezért neki egy ajándékutalványt vettem a Zara Home-ba (lehetetlen neki ajándékot venni, mert vagy van már neki, csak nem mondja, vagy nem tetszik neki). A tatámnak pedig parfümös ajándékszettet.

-Nagybátyámnak: bőrkesztyűt

-Barátnőknek: sminkeket, könyvet, LUSH termékeket, pizsamát


Amiket kaptam:

parfümöt, cipőt (3 hónapja ácsingóztam utána, se Budapesten, se Bécsben nem találtam meg), táskát, sminkeket, ajándékkártyákat, utazást, pihepuha köntöst és papucsot, fülhallgatót és könyveket.

2017. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!