Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Dec 8-án csodálkoztam rá, h...

Dec 8-án csodálkoztam rá, h reggel 9 előtt pár perccel az Örs V téri IKEA előtt felállított karácsonyfaárusnál 14 emberből álló sor várta, h kinyisson a faárus. Nem értettem, h mi ez a nagy sor akkor? Vki megmagyarázná?

Figyelt kérdés
Mindig eszembe jut azóta is ez a jelenet. Nem értettem, h miért ez a nagy sor dec 8-án. Nyitás előtt már 14 ember áll sorakozik. Dec 24-én reggel teljesen normális jelenet lett volna, de dec 8-án, ezt nem tudtam mire vélni. Megmagyaráznátok?
2018. ápr. 20. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig érlelted a gondolatot, hogy megkérdezd?

Lehet 2 család is (papa + mama + 3 gyerek + nagyszülők kétszer); esetleg aznap kedvezményes volt a fenyő; vagy

adtak mellé kakasos nyalókát is.

2018. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik kényzeresen akarnak mindent a lehető leghamarabb elintézni. Miért várakoznak nyuggerek a boltoknál nyitás előtt, amikor egész nap vásárolhatnának? Talán ez lehetett az Örs vezér terén is. De az se normális, hogy már húsvét is elmúlt, és te még mindig ezen kattogsz.
2018. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig érlelted kérdésed.

.

Az nem jutott eszedbe, hogy aki hamarabb megy, előtte kevesebben válogatják a szebbeket?

2018. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk az a szokás, h 24-én díszítjük fel. Szóval, ha dec 8-án még szép is a fenyő, 24-re már szerintem eléggé kiszárad, elfonnyad.
2018. ápr. 20. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

No és ha 8.-tól 23.-ig a raktárban mit csinál?

2018. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Köztudott (vagy mégsem), hogy a fenntarthatóságpárti Ikea olyan karácsonyfákat árul, amik földlabdásak, nincsenek kivágva, visszaválthatóak. Tehát akár 2 héttel előbb is el lehet vinni, nem száradnak ki.
2018. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!