Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsony után leszünk a...

Karácsony után leszünk a barátommal 2 éve együtt ti mit vennének neki ár nem számít de azért valami kedves normális ajándékra gondoltam amivel megtudnam lépni szerintetek mit vegyek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Azt vedd neki ajándékba, aminek ő örül. S mivel 2 éve együtt vagytok, nyilván ismered annyira, hogy adhassneki egy ajándékot.
2018. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább készíts valamit saját kezűleg.
2018. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Én évfordulóra nem vettem különösebben semmit. Megünnepeltük kis pezsgővel és összebújással.

Viszont ha azért írtad ide, mert karácsonyra akarsz valamit, hát én például tavaly varrtam a barátomnak (akkor fél éve voltunk együtt) egy majmot zokniból. Nem fiatal fiúról van szó, de mégis nagyon örült neki :)

Idén tervezek venni neki egy fehér műfenyőt, mert nagyon szereti őket, illetve csinálok neki saját fényképekből egy "100 dolog amit szeretek benned" könyvecskét. Gyűjtögetem az olyanokat, hogy pl főz, vagy csinálja épp a szúnyoghálót... lefényképezem és bele fogom tenni.

"Szeretem, hogy férfi létedre mindig főzöl nekem."

Ilyesmik...

2018. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Mindnyájunk közül te ismered legjobban (persze, rajta kívül!) izlését.

.

"ár nem számít"

De nem ám, mer a legdrágább ajándék sem feltétlen személyes. A drága tömegcikkeknél többet ér az egyedi, csak neki szóló.

.

"ti mit vennének neki"

Személy szerint én semmit, mert nem is ismerem és semmi közöm személyéhez.

2018. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
54%
Ilyen hülye kérdést 2éve együtt van a barátjával és nem ismeri apááám pfffffff ennyi hülyét egy helyen.
2018. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Valamilyen közös élmény programot válassz.


Mellé csinálhatnál neki egy ajándék kupon füzetet, amit nálad válthat be. Ilyenek lehetnének benne: 30 perces masszázs, Csók most azonnal, kedvenc ételem (palacsinta most... vagy amit szeret), Kényeztetés csak neked!.... stb.

2019. nov. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!