Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a paromnak karacson...

Bogi1444 kérdése:

Mit vegyek a paromnak karacsonyra?

Figyelt kérdés

Babank lesz es megbeszeltuk nem lesz ajandekozas inkabb keszuljunk a babara. De megis ugy gondolom legalabb egy aprosagot vehetnek neki. O neki minden vagya egy markas karora de azt nem tehetem meg jelenleg. :( szoval akar kezzel keszitett dolgokat is meghallgatok. Nagyon szereti az autokat es tunningol is. Meg zeneket ir. Ezek a hobbiai.

Koszonom a valaszokat



2018. nov. 8. 16:05
 1/4 anonim válasza:
100%
Multkor kaptam baratnőmtöl kulcstartót( lengéscsillapító valamint egy turbo t Van rajta egy gomb amit ha nyomsz akkor olyan mintha lefújna a turbo (par szaz forint ebayen de nekem feldobta :)
2018. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
A kocsi témában nem vagyok annyira otthon, de mondjuk valami kocsis témájú vicces feliratú bögre vagy póló jó ajándék lehet és nem kell rá vagyonokat költeni, vagy egy mókás kocsis zokni, nyakkendő ha olyan stílusú a párod aki tudja értékelni az ilyesmit. Ha zenéket ír akkor meg az jut először eszembe, hogy egy ilyen keményborítású szebb füzet amibe lefirkanthatja a dolgait.
2018. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudsz esetleg linket hogy megnezhessem?
2018. nov. 8. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2018. nov. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!