Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Lehet kicsit korai de ti mit...

Lehet kicsit korai de ti mit ajándékoznátok a 42 éves apukátoknak nincs nagyon hobbyja (szokott néha horgászni de nem egy nagyon nagy horgász)! Lehet kézzel készített vagy vásárolt is! A tipikus képes ajándékokat már kilőttem:D?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont láttam tegnap pólót a neten-Boldog halácsonytost. Ilyen pamtlabor féle hely reklámozta.
2018. nov. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cd a kedvenc zenéivel, autómodell, édességcsomag, masszázsutalvány. Egyáltalán mennyit szánsz rá?
2018. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem valami emlékhez kapcsolódó ajándékot. Pl gyűjtsd be az elmúlt 20-30 év fotóit és csináltass belőle egy albumot. Az is jó ötlet, ha évszámok szerint szerkeszted össze és az adott év nevezetességeit is mellé teszed. Pl abban az évben milyen film jelent meg, vagy milyen fontos történelmi esemény történt. Van egy csomó könyvkészítő cég is, ha nem akarsz te vesződni az összeszerkesztéssel.
2018. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!