Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek neki kapacsonyra,...

Mit vegyek neki kapacsonyra, szülinapjára?

Figyelt kérdés

Idén lesz az első közös karacsonyunk, 7honaposak leszünk decemberben ezért még olyan oltári nagy és drága ajándékot nem szeretnék de azért olyat amire majd emlékszik egy év múlva is.

23eves (dec 26lesz 24)

Audiba dolgozik

Villanyszerelo a szakmája

Szereti a horrort

Szeret kosarazni

Könyveket olvasni, sajnos mostanában nincs rá túl sok ideje.

Előre is köszönöm a segítséget, és az ötleteket



2018. nov. 10. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha mostanában nincs ideje, szerintem a könyv jó ötlet. Vagy ha van most horror a moziban elviheted, bár kérdéses, te kibírod e!

Süss neki szülinapjára vmi fincsit.

Amugy a jelképes vagy vicces ajándékok is jók karácsonyra. Pl. karácsonyi mintás zokni, pulcsi, mamusz vagy láttam Pepcoba és szokott lenni Tescoban boxer is fenyővel, rénszarvasokkal meg ilyemikkel.

2018. nov. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem kedvenc parfüm, vagy egy póló a kedvenc márkájából nem vág földhöz, és nem tudsz vele mellélőni...
2018. nov. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lányom egy éve van együtt a barátjával, ő repjegyet vesz Berlinbe (oda-vissza nincs 10, olcsóbb egy parfümnél...). Szintén szülinap és karácsony :)
2018. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Audi póló/bögre/ágyneműhuzat/törölköző

kosárlabdás kulcstartó

szerelőkulcskészlet

2018. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hasonló tanácstalanságban voltam, végül szülinappjára kedvenc sorozatos pólót kapott a barátom, karira pedig ugyan az a sorozathoz fűződő karkötőt fog kapni... Ráadasnak vettem egy páros nyakláncot is.

(Trónok harca fan...) Esetleg kedvenc horror filmje van? Süss, főzz valami finit mondjuk a kedvencét és egy összebújós este azzal a filmmel. Ha nem is romantikus típus akkor is tetszhet neki.

2018. nov. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, de sajnos már tárgytalan.☹️
2018. nov. 23. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!