Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot vegyek az...

Milyen ajándékot vegyek az BFF-emnek?

Figyelt kérdés

13-16 év körül gondolkozz. Egy csajos lány, de szeret focizni. Festeni nem festi magát, max. szempillaspirál. Parfümömre is gondoltam már. Karácsonyra szeretnék neki venni valamit, de normális ötletem még nincs :D

Segítsetek :)



2018. nov. 11. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem tudom, szerintem elvárható lenne, higy azh ember legalább a legjobb barátja tisztában legyen
2018. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Jaa, ertem. Neked meg soha nem volt olyan, h elfogyott az ötleted, mivel nm akarod 2szer ugyan azt a cuccot adni neki, ugye? :P

Ott van a karácsony, szülinap, névnap. Aztán ez minden evben. Nalad meg nm vlt olyan, h tanácsot kértem, mert elfogytak az ötleteid? Kosz ;P

2018. nov. 11. 15:06
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

"13-16 év körül gondolkozz."

Gondolkozz te, a te barátnőd, te ismered, te tudod mit szeret és mire van szüksége.

2018. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló

Olvasd el azt, amit előbb leírtam hozzászólásba... -.-

2018. nov. 11. 15:14
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem valami focis cuccot...már ha ezt még nem lőtted el. :D

Biztos van kedvenc csapata, valami ami közel áll hozzá, egy mez vagy valami.

Vagy csak valami sportos cucc amibe focizhat, edzhet.


De akár valami "csajos" dolgot is vehetsz neki, mivel általában amikor egy lány focizik akkor mindenkinek az jut eszébe hogy "jajj veszek neki egy mezt". Lehet hogy pont azzal lennél különleges ha nem focis cuccot veszel, viszont itt nagyobb a rizikó hogy vajon tetszeni fog neki amit veszel vagy nem. De pl vehetnél valami kis csajos dolgot mint pl egy szépen diszitett telefontok vagy valami.

2018. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
52%
Szia:) Ha voltatok egyutt mar vasaroli vegyel neki egy olyan polot vagy akar pulcsit amit lattad hogy tetszett neki.Rossmanba vagy Dmbe vehetsz arcmaszkokat(szerintem annak örulne),tusfurdot,parfumot ha tudod milyen illatokat szeret.
2018. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nem kapta soha senki aki fontos volt nekem tolem kétszer ugyanazt ajándékba. Pedig kb háromszor annyi idős vagyok mint te, így volt egy pár alkalom. Mondjuk én figyelni szoktam a barátaimat, így tudom, hogy minekmorulnek és nem vadidegenektol kerek tanácsot, akik nem ismerik az én barátaimat.
2018. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Fülbevalót.
2018. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Segitettetek :D

Kedves 7es.

Képzeld, ismerem a barátaimat, csak az év 365 napjában(HA CSAK az osztalyomat vesszük, az 17 ember...) nm folyton azt figyelgetem, kinek - mi féle "vágya" van.

2018. nov. 11. 21:06
 10/15 A kérdező kommentje:
Így elég nehéz "mindenkinek" másféle/magához illő ajándékot választani... Pláne ugye, hogy a pénz sem a fán terem
2018. nov. 11. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!