Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Külföldön élők. Hogy fog...

Külföldön élők. Hogy fog telni a karácsonyotok?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 23:30
 1/7 anonim válasza:
32%
Kvazni fogok :)
2018. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy 11 éve telik. Úgy mint annak idején otthon. 24 -én fa díszítés, karácsonyi ételek elkészítése, majd ünnepi pihenés. Mondjuk a családlátogatások kimaradnak
2018. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Hagyományok keverésével. Rokonlátogatás kimarad. De vannak, aki jönnek karácsony után.
2018. nov. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha minden jól megy, idén nem kell dolgoznom karácsonykor.

Tehát csendben nyugodtan a jó meleg lakásban.


Nem úgy mint 9 éve, mikor szentestén az orrom előtt tették ki a "megtelt" táblát a hajléktalanszálló kapujára...

2018. nov. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Már azelőtt sem tartottam a karácsonyt, mielőtt külföldre költöztem volna, most sem tartom. 24-én dolgozom, utána megvacsorázunk, megnézünk egy filmet, pihenünk vagy az is lehet, hogy addigra lesz valami program. 2 éve például közösen karácsonyoztunk az itteni baráti társasággal, mindenki hozott 1-1 ételt a saját országából és egy jó kis házibuli lett belőle. Semmilyen kötelező hagyományt nem vagyok hajlandó követni, a keresztény ünnepeket pedig pláne nem.
2018. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
94%

Szia elso karacsonyom kint..

Es vendeglatasban dolgozom, szoval egy munkanap lesz a sok kozul.

2018. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanúgy ahogy eddig. Sehogy. Zsidó vagyok.
2018. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!