Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra mit vegyek a...

Karácsonyra mit vegyek a "barátnőmnek"? (lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy szeretője vagyok, es az is kívánok maradni de mégis valami utazás vagy bármi ilyesmire el akarom vinni ergo élményt adnék neki a farkamon kívül.

2018. nov. 21. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, meg is válaszoltad. Vidd el wellnessezni.
2018. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Wellnessezni most voltunk :/
2018. nov. 22. 07:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Hm, hány napra tudtok elmenni? Azt hiszem, februártól van a Velencei karnevál Velencében. Esetleg az is szuper élmény lehet. Odaadod neki a kinyomtatott repjegyet/szállás foglaló papírt, aztán februárban meg mehettek 😀
2018. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ki tudja addigra meg lesz-e ;/ bonyolult dolog, lehet mégis valami tárgyat kéne pénz annyira nem számít de minden összegben elfogadok tanácsokat
2018. nov. 22. 20:22
 5/14 anonim ***** válasza:

Valami ékszer,plusz egy romantikus vacsi? Ismeretségi körömben van pár hasonló cipőben járó emberke. Ők általában bizony örülnek egy nyakláncnak, karkötőnek(nem bizsu.nem feltétlen kell aranynak lenni, szerintem a Pandora ékszerek is szépek, feltéve ha a te választottad szereti az ékszereket), vagy egy drágább parfümöt,amit szeret. Vagy egy szép táska... Ha nem Pesten laktok, akkor felmehetnétek a karácsonyi vásárba is egyet romantikázni😀 vagy Bécsbe esetleg. Így hirtelen ennyi. Hátha az éjszakai alvás segít még gondolkodni 🙂



Ui. Sexy fehérnemű?

2018. nov. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bécsbe beszéltük is az adventi vásárt csak azt úgy kéne nem csak oda hanem valami szállás még valami kisebb program
2018. nov. 23. 18:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Ott a kastély, azt is megnézhetitek. Ha szerettek vásárolni, irány a Primark!!!!😀😀😀
2018. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ha csak a szeretője vagy, szerintem egy szexi fehérnemű tökéletes ajándék lenne.

Esetleg egy szex társasjáték :D

2018. nov. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na mi lesz az ajándék?🙈
2018. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Közben már nem csak a szeretője vagyok szóval most már mindent opció jöhet :D
2018. dec. 1. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!