Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándék lányoknak?

Karácsonyi ajándék lányoknak?

Figyelt kérdés

Párom 3 unokahúganak kezdünk lassan ajándékot keresni. Sógormőm annyit mondtott, a 2 nagyobbnak lehet valami társasjáték, a kicsinek készségfejlesztő.

Mivel játszanak szívesen az ilyen korban lévők?

11, majdnem 8, majdnem 4 éves


2018. nov. 24. 10:37
 1/3 Norton Oomen válasza:
A két nagyobbnak érdemes lenne egy tandemet vásárolni, míg a kicsi kaphatna egy triciklit. Így családi túrákat lehetne szervezni, amely tudat alatt egybe is lenne kötve a mozgás örömével.
2018. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

11 évesnek lehetne ajándékutalványt adni, én ezt kapom évek óta unokabátyámtól és szerintem a legjobb ajándék egy olyannak akit személyesen nem ismersz, hogy miket szeret.

Minden csajszi szeret vásárolni... :)


A 8 évesnek szerintem Barbie babát, a 100.-nak is örülnek a kislányok, én legalábbis ilyen voltam 8 évesen.


A 4 évesnek meg mondjuk egy babát, babakocsival, etetőszékkel stb. elvileg ilyen korban a szerepjáték az, ami érdekli őket, és én papás-mamást játszottam kiskoromban, de lehet akármi, orvosos jelmez, pénztáros...ez a szerepjátékosdi még a 8 évesre is vonatkozhat, igazából nem tudom mikor növik ki a gyerekek.

2018. nov. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

4 éves.: játékbaba, fejlesztő társasjáték aminek egyszerű szabályai vannak, színező, kifestő...stb.


8 éves.: igazából szinte bármi jöhet ebben a korban. Szerintem ha szeret valamennyire olvasni akkor valami olyan könyv ami illusztrálva van, ecsetek, ceruzák(színes, grafit), valami komolyabb kifestő pl ilyen mandalás füzetek, persely, bögre, ...stb.


11 éves.: bármi amit a 8 éveshez leírtam illetve ha van telefonja akkor telefontok, esetleg egy gyerekparfüm, kirakós, CD, könyv, tancuccok, írószerek, társasjáték, valami "nagylányos cucc"


Esetleg vigyétek el őket egy rajzfilmre.

Ja és egy unikornisnak mindenki örül.

Labda is jó lehet, vagy tollas, frizbi.

Élő állatok pl kiskutya kiscica...stb.

2018. nov. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!