Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Közeledik a karácsony és...

Közeledik a karácsony és nincs ötletem hogy mit vehetnék nagymamámnak, anyának és apának. Tudnátok ajándékötleteket adni? Ti mit ajándékoztok szeretteiteknek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 24. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Nálunk felnőttek között nem szokás a vásárolt ajándékozás. Sütünk sütit, amit átadunk vagy hasonlók. Ezért nehéz válaszolnom, talán ajándékutalványt adnék, mint a sokadik kacatot, amit másnap dobnak a sarokba.
2018. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
Menj ki az ócskapiacra, és az első néhány árustól vegyél nekik valamit. :D Lezavarod az egészet 10 perc alatt.
2018. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Persze, bármilyen sablont ide tudunk írni, ahogy te is meg tudsz venni bármilyen vacakot. Erről szól a karácsony.
2018. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Háztartási gépek esetleg amire tudod hogy szükségük van.
2018. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg kérdezd meg tőlük minek örülnének. Már nem gyerekek úgyse hisznek a jezuskaban
2018. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
83%

Megjöttek a karácsony ellenesek és a nálunk nem szokás ajándékozni emberek. Attól még MÁSNAK lehet fontos, ne legyetek már ennyire prolik. Mi is ajándékozunk, mégsem az a fontos, hogy mennyi pénzt költsünk, hanem hogy a másiknak örömöt szerezzünk. Nálunk ez egy boldog békés ünnep, de a kérdező arról nem tehet, hogy nektek ebben nem lehet részetek.


Anyámnak én gyógymatracot veszek a háta miatt, akciós is, apumnak Unicumot, mert nagyon szereti, mamámnak pedig kávét és nápolyit, mert imádja. Ha tudtam segíteni, örülök.

2018. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Hat attol fugg, ha van onallo kereseted, akkor es ha nalatok szokas ajandekozni felnttkent (nalunk olyankor mar csak a kozos egyutt karacsonyozas, idotoltes az "ajandek" es csak a gyerekek kapnak ajandekot).

Vannak az egyszeru kicsit unalmas ajandekok: nagyinak finom tusfurdo, jol hidratalo testapolo, hajsampon (ok ezt dijazzak es maguktol sajnaljak a nagyon jo es draga termekeket igy ha mindig drogerias markat vesz makanak most ajandekozz neki egy kulonlegesebbet).

Anyukad-apukad szeret e olvasni, filmezni stb.: vegyel nekik konyvet, ha nincs otleted milyet akkor konyvesboltokban lehet utalvanyt venni es te toltesz ra osszeget (penztarnal megmondod legyen 7000 ft rajta es akkor azt kifizeted megkapod erte a kartyat ok meg majd vesznek maguknak knyvet. Meghivhatod oket kozos mozizasra. Fa ala csak tegyel egy sajat keszitesu kartyat, hogy 2 heten belul egy altaluk tetszolegesen kivalasztott filmre befizeted oket a xy moziban. Ugyanez szinhaz, koncert.


Otletesebbek es foleg ha keves a penzed (zsebpenzbol oldanad meg):

Keress vagy gyors csinalj kozos fotot veluk. Lehet kettesevel is. (Szelfizzetek egyet). Bemesz pl rosman d m es ki tudod a teleonrol is nyomtatni a kepet (80 ft/db a kicsi), es vagy veszel vagy gyartasz neki szines kartonbol egy keretet/hatlapot. Irsz ra datumt es kedves idezetet es szepen odaadod. Ok meg orommel kiteszik a falra vagy a vitrinbe kinek mije van:-).

Ha szeretsz, tudsz rajzolni akkor rajzolj nekik. Valami kedveset, szepet, vagy olyat ami jellemzo rajuk.

Sutsutest irtak. Vannak kisse nehezebben keszitheto sutik bejgli: a recetek nagy reszebol 4-6 rud kijon elkeszited es mindenki kap 1-2-t belole.

Vagy keszitesz vmi tortat, olyat ami most divatos es ok nem szoktak. Ha nagyid cukorbeteg akkor egeszseges, edesitoszeres (cukormentes) kelszreceptet keress neki. Vagy keszits vicces karytacskakat - bevalthato erre arra szoveggel: pl egy vasanapi ebedkeszitesre, bevasarlasra, mozijegyre, kozos kirandulasra, cukreszdaba meghivasa es irj vmi idoinervallumot hogy azert ne jovore menjeek egyutt moziba:-)

2018. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Az akciós Dormeo matrac meg orvosi tanács, hogy ne kelljen anyumnak hátfájással szenvednie, de nincs rá pénze. Proli sz*rrágó,gondolozz, mielőtt írsz.
2018. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy én is arra szavazok, hogy kérdezd meg mit szeretnének. De ha esetleg ezt nem akarod, vagy azt mondják, ők mindennek örülnek, nem vágynak semmi különösre, attól még nemcsak ajándékutalványt adhatsz. Ha nőrokonról van szó, nyugodtan adj neki olyasmit, aminek magad is örülnél. Menj be egy ajándékboltba, ott vannak ötletes dolgok.

Férfirokont illetően nincs ötletem. Ők nehéz esetek.

2018. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
67%

Hát én nagyszüleimnek saját keszítésüt

Apának vmilyen alkoholos italt.

Anyának még nem tudom.

De kérdezd meg tőlük ha nagyon nem tudod hogy mit vegyél nekik

2018. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!