Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek anyumnak karácsonyra?

Mit vegyek anyumnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy még korán van de időben kiakarom találni hogy kinek mit vegyek. 16 vagyok és nemtudom mit vegyek neki. Terhes és gluténérzékeny Úgyhogy pia és a bonbonok kilőve. Valami ötlet?
2018. nov. 25. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Mekkora értékben vennél neki? Mit szeret csinálni?


Egyébként elsőre valamilyen gluténmentes nassolnivalókból álló kosarat csinálnék

2018. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát úgy kb 2000 re gondoltam
2018. nov. 25. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
arckrém, hajpakolás, parfüm (bár inkább kölni jöhet szóba 2000ért), kismama felső, ami szép, nagy meleg papucs, teaválogatás, meg hobbit nem mondtál, tuti arra gondolnék még:) ha szeret főzni, akkor vmi király szakácskönyvet, ha tornázik, akkor vmi Rubint Réka dvdt, ha kreatívkodni szeret, akkor ahhoz vásznat, festéket, gyöngyöket, fonalat, akármit:) ha olvasni szeret, akkor ahhoz könyvet.. akár ebookra is.. meg vannak ilyen pólók, hogy a legjobb anya, illetve vannak ilyen aranyos karkötők, hogy a legjobb anyunak. Én ezekre gondolnék így első körben:D
2018. nov. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gluténmentes kekszet, virágot, egy levelet amit te írsz (szerintem ez a legjobb ajándék, tapasztalat), sütsz neki valami gluténmentes sütit :)
2018. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötleteket írtak!


Tovább viszem a gondolatokat ezen a vonalon:


- Tudsz gondolkodni mindenképpen vmi "drágább" gluténmentes termékekben, édességekben, amiket amúgy nem venné meg magának, mert mindig arra fogja, hogy drága. Ezt szépen becsomagolod, vagy házilag készítesz hozzá egy dobozt (Régi cipősdobozt bevonsz karácsonyi papírral, masni és ennyi)


- Gluténmentes szakácskönyv se rossz ötlet, bár 2.000 Ft értékben nem hiszem, hogy találsz. De próba szerencse, tudsz neten is nézelődni.


- A karkötő is nagyon jó ötlet. Én csináltatnék neves karkötőt esetleg belevonva már a kisbabát is. Így át tudnál adni egyet anyukádnak, egyet magadnak és egyet egy egész mini méretben, a kicsinek :)

Természetesen egyforma színekben, hogy az egység meglegyen.

Facebookon nagyon olcsón és szépen dolgozik (ha jól emlékszem 500 Ftért rendeltem tőle egy karkötőt) a "Gyöngyös és kocka betűs karkötők rendelésre" oldal. Annyi, hogy előre kell utalni, de nagyon segítőkészek. Bármilyen színt tudsz kérni.

2018. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én katácsonyra szeretek maradandót adni és kapni. Édességet, tusfürdőt, teát nem annyira. Inkább akkor valami puha mamuszt/papucsot, valami képeskönyvet (Magyar várak, Legszebb utak) ezeket 2200-ért vettem. Aztán falinaptár esetleg, vagy vmi bizsu ékszer ha hord ilyet. A közös karkötő amúgy tényleg szuper ötlet! Örülhet anyukád, hogy ilyen figyelmes vagy.
2018. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!