Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek egy 14, és egy 21...

Mit vegyek egy 14, és egy 21 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Max. 5000 Ft értékben fejenkét!

2018. nov. 25. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen a személyiségük. Szeretnek olvasni? Mi a hobbijuk?
2018. nov. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valami olyan ajándékot szeretnék venni, ami mindkettőjüknek egybe, tehát olyan 10 ezer alatti értékben gondolkozom màr. Egyébként a 14 éves Anime rajongó, mandalát elolvasna (elnézést, nem tudom hogyan kell leírni) de egy kis faluban lakom, és elég messze található a legközelebbi ilyen könyvbolt. Rendelni meg nem akarok. A 21 évesnek meg már valami parfüm, vagy valamit gondoltam mert tele van vele a szobája, de ez is messze lenne. Vagy valami saját készítésű dolgot mindkettőnek? Ha igen mit?
2018. nov. 26. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tudsz rajzolni akkor rajzolj a 14 évesnek egy anime figurát, a 21 évesnek meg készíts valami dobozt vagy valamit. Esetleg. Ami még fontos lehet pl.

Esetleg egy bögre egy közös kép? Gyertya?

Karácsonyfadísz? Süss sütit. Ilyenek.

2018. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, szerintem megfogok párat csinálni, személyesebbek!
2018. nov. 28. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!