Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti várjátok a karácsonyt?

Ti várjátok a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Minden pláza ki van világítva jobbnál jobb karácsonyi cuccoktól.

bementek egyik boltba ilyen akció olyan akció.

Ti bedőltök neki hogy most jobban le van árazva a játékok?

Én pl 3 hete voltam a tescoban minden ki volt árusítva mert hogy jön a karácsonyi cuccok.

Így is amikor megvettem a játékokat a gyerekeknek igy is egy vagyon volt kb durván egy 30000ft

Nagyon költséges a kari.

tI HOGY KÉSZÜLÖDTÖK RÁ


2018. nov. 26. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a karácsony ugyanolyan nap, mint az összes többi, szóval kb. annyira várom, mint egy átlagos hosszú hétvégét.
2018. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Várom, mert szeretem. Az akciózás nem érdekel. Azt vesszük meg továbbra is amire szükségünk van. Ha jó vétel és szükség van rá megvesszük, de azért nem veszünk meg semmit, mert olcsó. Több okból: spórolósak vagyunk, nem akarom telerakni kacatokkal a lakást, (Így is állandóan lomtalanítok, ruhát úgy veszek, hogy egyet veszek, akkor egyet ki kell "dobjak". Ez a szabályom magamnak. Elkerülvén a felesleges vásárlásokat.) másrészt környezettudatos is vagyok, nem akarom növelni a hulladék mennyiségét és a széndioxid kibocsájtást. Tönkretesszük a földet!
2018. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Igen, várjuk.

Nagyon szeretjük a hanglatát, a színeit, az illatait,a fényeit stb.

Mivel nem novemberben derül ki, hogy december végén karácsony van, így nem kell mindent egyben megvenni.


Éppen annyira költséges, amennyire azt azzá tesszük, azaz senki nem mondja meg másnak, mit vegyen vagy ne vegyen.

2018. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Hosszú idő után most végre újra várom, mert nem kell bajlódnom szinte senkiért plázákban különféle drága és idétlen ajándékokért stb. Az apróságokat megvettem online (új mobil és olajsütő) majd becsomagolom, és televásároltam a fagyót/hűtőt finomságokkal. Ez lesz karácsonyra.
2018. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Még nem, de te másról írsz a leírásban. Nos, én még semmilyen karácsony kipakolást nem láttam, leszámítva a kertészetbelit, vettem is egy piros gyertyát és két karácsonyi girlandot, amit ideiglenesen rátettem a leanderre. Nem járok boltokba.


Lassan jön a hangulat, már próbáljuk az énekkarral a karácsonyi dalokat, aztán lesz fellépés az oviban (az szuper, ott aztán van karácsonyi hangulat, remek díszek meg minden) és 23-án is. Közben mézes sütiket sütök, adventi nemkoszorút készítek s mécseseket teszek bele, most is színes karácsonyi izzók égnek mellettem, aztán a karácsony majd eljön. Nem siettetem.


Nekem semmibe nem kerül a karácsony, mert nem veszek ajándékokat (nem vagyok jó ilyesmiben) s normális ételeket főzök normális mennyiségben.

2018. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Csatlakozom a 2. hozzászólóhoz, hasonló az én hozzáállásom is. Plusz nem veszek fenyőt, már vagy 20 éve nem vagyok hajlandó egy helyes kis élőlényt azért megölni, hogy természetes szépségét eléggé elfedve teleaggassam dolgokkal, majd kidobjam. Az első években gyökeres fenyőink voltak, amiket elültettünk a kertben. Aztán jöttek az ágak (nem alkalmasak). Most már saját fenyőim vannak a kertben, majdnem magasabbak, mint az emeletes házam, bentre pedig vettem egy pici műfenyőt.
2018. nov. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Számomra nincs jelentősége, nem is szoktam költeni semmire.
2018. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Utólsonak igaza van.
2018. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Várom nagyon. Együtt a család, bár mi nagyon sokat vagyunk együtt amúgy is. De mégis más. Szeretem a hangulatát, nagyon meghitt. Imádom ezt az időszakot. Karácsony őrült vagyok.

Lakás kivűl belül díszítve van égőkkel és díszekkel. Gyönyörű karácsonyfánk is van. Az ajándékokról meg annyit hogy kinek mi. Nyilván akinek amúgy sincs sok pénze az nem tud úgy bevásárolni. De nem is erről kéne szólnia igazából.

2018. nov. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!