Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Fiu osztalytarsnak ajandek?

Fiu osztalytarsnak ajandek?

Figyelt kérdés
Az osztalyban kihuztuk egymas nevet es ajandekot kell majd venni annak akit kihúztunk. Én egy fiút húztam aki tavaly jött az osztályba, egy sziá-n kívűl nem sokat beszéltem vele. Szereti a törit, cigizik, szereti az idegen nyelveket, az irodalmat, a magyar rappet. Kb így ennyit tudok róla:D segítenétek hogy mit vegyek neki? (Kb 2-3000ft ig) Egyébként 18 éves és alkohol/csoki/óvszer kilőve😅 szívesen fogadok tanácsokat! 18/L

2018. nov. 29. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Esetleg facen nem tudod megnézni kedvenc íróját? És akkor lehetne tőle könyv vagy egy idegen nyelvű könyv (bár ez lehet, nem fér bele a keretbe). Gravírozott öngyújtó.

De amúgy nem tudod megkérdezni egy haverját, vagy barátnőd által kipuhatolni, mi az aminek örülne?

2018. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vmi történelmi, háborús könyv esetleg. (Esetleg idegennyelven)
2018. nov. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki cigit.😀 Azt nem írtad,mint tiltott tárgy.
2018. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami történelmi témájú könyv szerintem tökéletes lenne. Esetleg valami olyan könyv, ami egy fontos történelmi személy életét dolgozza fel.
2018. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az ilyen típusú fiúk szerintem is egy doboz ciginek örülnek a legjobban :D én cigit vennék és valami jobb csokit pl. Lindt, vehetnél vicces karácsonyi alsó gatyát, mondjuk nem nagyon ismered, de szerintem mindenki viccesnek találná, vagy esetleg mintás zoknit.(most nagyon megy ez a kint a zoknim style)
2018. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oo de jó ötletek! 😃 a könyv nagyon tetszik! És lehet cigit is veszek hozzá :D
2018. dec. 11. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!