Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki hogy szereti tölteni a...

Ki hogy szereti tölteni a karácsonyi ünnepeket?

Figyelt kérdés

Társaság kedvelő ember vagy inkább egyedüllétre vágyó?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

Kort és nemet is írjatok légyszi!

21 éves fiú vagyok.


2018. dec. 1. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk disznótor van és én kolbászt szeretek tölteni.
2018. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az is jó
2018. dec. 1. 16:35
 3/11 anonim válasza:
100%

Otthon, egyedül szeretem tölteni a karácsonyt egy adag finom kaja és pár '90es évekbeli családi film társaságában, úgy, hogy messengeren beszélgetek a barátaimmal.

Ehelyett viszont (tisztában vagyok vele hogy ez hálátlanul fog hangzani) a nagycsaláddal kell töltenem a karácsonyt, akikkel gyakorlatilag évente kétszer látjuk egymást és egyedül ülök egy 30 fős asztal végében órákon át, ami finoman szólva nem túl kellemes...

De mindegy, ha nem lenne családom, akkor az lenne a baj, szóval nem panaszkodom...

24N

2018. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló; nagyon szépen köszönöm a válaszodat!
2018. dec. 1. 17:01
 5/11 anonim válasza:
100%
Békésen, vita és stressz mentesen, jó ételek és italok mellett. Nekem ennyi elég. Szűk családi körben tartjuk mindig, a nagyszülők már elhunytak szóval itthon maradunk mindnyájan.
2018. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül, otthon. Ilyenkor 2-3 hetet otthon töltök, nem szoktam karácsonyozni, tehát se fa, se villogók, se karácsonyi filmek. Családom nincs, szüleim nem élnek már, így nem érdekel a karácsony. Pihenek, játszom, olvasok, sütök, főzök, jókat eszem. Kb. ennyi.

48/F

2018. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Családi tradíciónk, hogy nagynénémékkel együtt vagyunk ilyenkor. Unokatesók, nagyszülők (amíg éltek). Minden évben változó, hogy kinél vagyunk. Ilyenkor jókat eszünk,hülyéskedünk, játszunk. Mindig is a család ünnepe volt nálunk, viszont most egy kicsit úgy érzem, hogy inkább a barátokkal tölteném szívesen ezt az ünnepet. Bár a tradíció az tradíció, idén sem lesz másképp.. :D F/18
2018. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezek is nagyon jó kikapcsolódási lehetőségek. Köszi a válaszokat!
2018. dec. 1. 17:19
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves 18 éves fiú remek hír köszi hogy megnézted a kérdésemet! Kedves Tőled hogy tartod továbbra is a családi tradíciót!
2018. dec. 1. 17:24
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló 48/f jól teszed az is nagyon jó program.
2018. dec. 1. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!